Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2023)
Dürüst olmamanız durumunda duygusal anlamda sıkıntılı durumlar oluşabilir. Evinizde yapacağınız değişiklikler veya bu amaçlı alışverişler evde huzuru ve konforu yakalamanıza yardım edebilir. Olayları kapsamlı şekilde ele alıp, kendiniz için en doğru kararı vermeniz gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kova burcuna geçen Venüs, Mart ayının ikinci haftasına kadar, aşk hayatımız veya arkadaşlık ilişkilerimizde kendimizi farklı ve özgür şekilde ortaya koymamızı sağlayabilir. İlişkilerde uyumu sağlamak için aşkdan çok, iyi arkadaş olabilmek önem taşıyacak. Partneriniz sevgiliniz olduğu kadar en iyi arkadaşınızsa sorun yok demektir. Grup aktiviteleri, ekip çalışmaları için de uygun bir zaman diliminde olacağız. Bugün sabah saatlerinde aynı an da çok fazla işle uğraşmak veya aynı an da çok fazla mesaja cevap vermek, telefona geri dönmek durumunda olmamız dağılmamıza neden olabilir. Ancak, bunun dışında haber akışının hızlı olduğu, destekleyici desteklere açık, yeni gelişmeler ve haberlerin gündemde olabileceği bir gündeyiz. Olumlu olanakları, fırsatları ve koşulları en iyi şekilde değerlendirmekte fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mart 2023)
Bugün yine çevrenizdekilerin başı dönecek. Hep hareket, hep değişiklik, her zaman heyecanlanacak yeni bir durum. Herkes size ayak uyduramaz. Bugün kalabalık bir topluluğa girebilirsiniz. Dikkatleri üzerinize toplayacaksınız yine. Kendinizle ilgilenmiyor gibi yapıyor, aslında gereğinden fazla ilgileniyorsunuz. Bu da kimsenin gözünden kaçmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2023)
AŞK: Kalbi boş olan Yay'lar bağımlılık yapacak aşklardan uzak durmalılar. Hayatının her alanında aynı kişi ile birlikte olmayabilirler. Gelecek günlerde elbet mükemmel bir eş bulacaksınız. Sabırlı olmalısınız. PARA: Günlük mesai saatlerinizi değiştirebilir ve kendinize de zaman ayırabilirsiniz. Maddi zorluklarınız olsa da günü kurtaracaksınız. SAĞLIK: Havaların soğuması ile birlikte grip olabilirsiniz. Ihlamur çayı size iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2023)
Plansız ve hızlıca içine daldığınız bir aşk kapıda sanki. Bekârsanız bağlanmak, evliyseniz bağlı kalmakla o anı yaşamak arasındaki ikilemler bile sizi mutlu etmeye yetiyor. Onun ne düşündüğünü merak ediyorsunuz ama bugün bunu öğrenmek mümkün olmayacak. Israr etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2023)
Bugün eğitim ve iletişim konularında olumlu bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Bu alanlardaki çalışmalarınızda biraz çaba göstermeniz gerekecek. Ticari alanlardaki işlerinizde fırsatları gözden kaçırmayacaksınız. Ancak mücadele etmeniz gereken durumlar var. Kardeşlere dair konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mart 2023)
Kararlılığınız iyi bir özellik, ama zaman, zaman inatçılığa dönüştüğünde gereksiz gerilimlere neden oluyor. Yeteneğiniz, sizi hedeflerinize adım, adım yaklaştıracak, kendinizi bu kadar sıkboğaz etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2023)
Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mart 2023)
Bugün alacağınız bazı kararlar olacak. Çünkü son günlerdeki ödemeleriniz sizi çok bunalttı. Vaktiyle ne kadar gereksiz harcamalar yaptığınızı düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mart 2023)
Önümüzdeki günlerde yaşayacağınız bir zihin karışıklığı, sizi duygusal davranışlara itebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed