Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Belli iş birlikleriniz veya özel yaşamınızla bağlantılı işleriniz sıkıntılı bir seyir izlemeye başladıysa çok fazla üzerine gitmemelisiniz. Zira, bugünlerde sizi zafere taşıyacak ilişki ve iş birliklerine zaman ve yer ayırmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Bugün içinizden yükselen enerjiyi sabrınız ve kararlılığınız sayesinde olumlu yönde kullanacaksınız. Sevdiğiniz bir arkadaşınıza duyduğunuz öfkeyi sevgi dolu sözcüklerin arkasına gizleyeceksiniz. Olumlu bir karşılık da alacaksınız. Ebeveynlerinizden birinin hastalık haberi sizi derinden sarsacak. Tek başına kalıp kuruntular içinde üzülmek yerine arkadaşlarınızla buluşup, onlara derdinizi anlatmanız da bugün yaptığınız en akıllıca işlerden birisi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Mars burcunuzda geri hareketine devam ediyor. Ay, unuttuğunuz değer yargılarını tekrar gündeme getirecek. Bugün olaylara mantıklı bir yorum getirerek, enerjinizi doğru kullanıp çevrenize örnek olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Özgürlüğe düşkünlüğünüz bugün başınıza işler açabilir. Unutmayın ki sizi yerleşik düzen bağlayan en azından ailevi bir takım bağlarınız var. Eğer tamamen bağımsız hareket etmeye kalkarsanız o bağlar gerçekten zayıflayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Bugün tanınma ve başarı konularında olumlu gelişmeler gözüküyor. İşinizle ilgili parlayacağınız bir gündesiniz. Hedeflerinizle ulaşmak için yolunuzun epey kısaldığını hissedeceksiniz. Ãœstlerinizle iletişiminiz artıyor. Devlet ile ortak projelerinize dair güzel haberler alabilirsiniz. Gün içinde anne ve anneliğe dair konularda hareketlilik yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
İş yaşamınızda karamsarlıktan vazgeçmelisiniz. Sizi bugünlerde, standardınızı çok yükseltebilecek teklifler bekliyor. Bir iş konusunda verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Parasal durumunuz pek iyi değil. Buna rağmen bir hayli çok harcamanız var ve bu harcamaları genelde kredi kartınızla yapıyorsunuz. Böyle giderse yakında kredi kartı borçlarınızı ödeyemeyecek duruma geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Yakınlarda bir sevdiğiniz bugün ciddi bir rahatsızlık geçirecek ve siz işlerinizi yarım bırakıp onunla ilgilenmek zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed