Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Kişisel sırlarınızı kendinize saklamanızda fayda var. Bulacağınız çözümler karşınızdaki kişileri memnun edebilir. İstikrarlı olmanız ve çok fazla göz önünde bulunmamanız durumunda daha fazla şey başarabilir, hatta, süreç içerisinde çok şanslı olaylar yaşayabilirsiniz. Ancak şu an için biraz yavaşlamanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Sık, sık vazgeçip yeniden ele aldığınız hassas bir konu, sürekli üzerinde durmanızı gerektirecek bir sorun haline geliyor. Önümüzdeki birkaç gün, temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir. Bu Cuma günü sizin için biraz zor geçiyor. Akşama yakın öğreneceğiniz bir şey hoşnutsuzluğunuzu iyice arttıracak. Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
AŞK: Bu konuda partnerinizinsözlerini çok iyi idrak edipdinlemelisiniz. Onun sizesöylemek istedikleri açık ve netama anlamak istemiyor gibisiniz.Sizden çok fazla beklentisi yok.PARA: Bugün iş yaşamınızda bazıarkadaşlarınıza karşıt durabilirsiniz. Ama buarkadaşlarınız sayesinde bir takım projelerinizoluştuğunu unutmayın. Kendi işinizle uğraşın.SAĞLIK: Vücudunuzdaki kızarıklıklar alerjikdurum olduğunu gösteriyor. Doktora başvurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Yatırımlar ve nakit akışı konulu olaylar bugünün gündeminde olabilir. Üzerinde çalıştığınız konuda çok yakın birinden destek gelebilir. Ama istemeniz gerekiyor. Ev içinde akşam saatlerinde acelecilikten kaynaklanan ufak sakarlıklar yaşama riskiniz var. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Sürekli bir deneyim heyecanı ile doluyorsunuz. Hayatınıza farklı olanı katabileceğiniz, aynı zamanda özgürlüğünüzü yaşayacağınız etkiler söz konusu. Uzaklarla ilgili konuda kendinizi yenilemek, akademik çalışmalara daha fazla yer vermek için harekete geçebileceksiniz. Konsantre olunması gereken entelektüel çalışmalardan verimlilik alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
İş hayatınızda azminiz sayesinde pek çok zorluğu yendiniz. Artık sosyal çalışmalara ağırlık vermeyi düşünüyorsunuz. Çeşitli davetlerde, grup gezilerinde olmak için çevrenizi genişletmeyi istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Özel hayatınızda gösterdiğiniz sabrın karşılığını yakında göreceksiniz. Bugün, sevgilinizle ilgili hoş haberler var. Aşk hayatınızdaki mutluluk tüm yaşamınıza yansıyor. Oldukça parlak bir dönemdesiniz. İş hayatınızın problemleri çok yönlü. Takıldığınız konularda biraz detaycılık yapıyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Mali durumunuz sandığınız kadar kısa vadede sevinç getirmeyebilir. Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz. Oysa yeni bir bütçe yapmanız yarar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Bir arkadaşınızla uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği, onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla size biraz itici gelmeye başladı. Endişelerinizde haklı görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed