Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün hayatınızda bazı olumlu değişiklikler olabilir. Ama bu değişikliklerin gerçekleşmesi için, gözünüzü karartıp risk almanız gerekiyor. Eski bir arkadaşınızdan haber alabilirsiniz, bu sizi şaşırtacak biraz da kızdıracak bir haber olabilir. Siz yine de kendinizi tutmalı ve vereceğiniz tepkiye dikkat etmelisiniz. Uzun süre sonra konuştuğunuz bu eski dostunuzla ilişkinizi kesmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Kalbi boş olan Yay'lar bağımlılık yapacak aşklardan uzak durmalılar. Hayatının her alanında aynı kişi ile birlikte olmayabilirler. Gelecek günlerde elbet mükemmel bir eş bulacaksınız. Sabırlı olmalısınız. PARA: Günlük mesai saatlerinizi değiştirebilir ve kendinize de zaman ayırabilirsiniz. Maddi zorluklarınız olsa da günü kurtaracaksınız. SAĞLIK: Havaların soğuması ile birlikte grip olabilirsiniz. Ihlamur çayı size iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Spritüel çalışmalar, meditasyon, yoga, bilinmeyene yapılan yolculuklar, gizemli olanın keşfi içerik-li merak uyandıran şeyler için elverişli bir gün. Maddi konular ise cazip görünmekle birlikte girişimleri riskli gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Çok hareketli ancak biraz gergin zamanlara ilerlediniz. Mesleki konuların getirdiği sorunlar karşısında yapıcı olmanız gerekiyor. Hızlı karar vermeniz gereken bu süreçte, tamamlanması gereken işler, üstlerle ilişkiler sizi özenli olmaya zorlayabilir. Kariyerde aldığınız sorumluluklar ve beklentileriniz açısından istediğiniz şekilde ilerlemeniz kolay olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş konularında yetki paylaşımının, işe hakimiyetle bir denge içinde olmasını savunuyorsunuz. Becerileriniz, bu tür sıkıntılar yaşamayacağınız yeni fırsatlar vermeye elverişli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Vaktiyle yaptığınız savurganlığın pişmanlığı yavaş yavaş içinizi işgal ediyor, buna izin vermeyin. Her şey, yapıldığı zamanda doğrudur veya yanlıştır. Para sıkıntınız geçici olacak ve yakında eski rahatlığınıza yeniden kavuşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Beslenmenizi güçlendirin, vitaminlerden uzak durmayın, yorgun geçecek bir kaç haftayı göğüslemek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed