Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bir ilişkinizde karşı taraf kadar kendi kişiliğinizi de erozyona uğratıyorsunuz. Arkasından pişmanlıklar, utançlar yaşatmaya çok açık bir ilişki bu. Bitirilmesinde yarar var. Bazı zaaflarınıza söz geçirmekte zorlanıyorsunuz. Çıkarcı biri olarak görülmenize izin vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Muhabbet etmeyi seven sizler için de oldukça hoş bir gün olacak. İş ve aşk hayatınızda sıkıntı yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Size danışılan konulara yüzeysel yanıtlar verip kenara çekilmeyin. İnsanların ne istediğini anlamaya çalışıp ihtiyaçları gidermeyi amaçlayın. Anlatması zor gibi görünen bir konu söz konusu ise bu vazgeçmenizi gerektirmez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Geçmişten bugüne getirdiğiniz alışkanlıklarınızla yüzleşmek, arınmak önceliğiniz olmalı. Ãœzerinizde baskı kuran temalarla barışarak, iyimserliğinizi korumalısınız. Ruhsal açıdan kendinizi dinlendirdiğiniz bu süreci sakin geçirmek size çok şey kazandıracak. Başkalarına yardımcı olacağınız kuruluşlarda, sosyal odaklı aktivitelerde çok şey yapabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Tepeden tırnağa bir değişime ihtiyacınız var gibi görünüyor. Belli ki, mevcut koşullarınızla hiçbir şeyi düzeltemeyeceksiniz. İşlerinizdeki dönemsel düzelmeler size hiç umut vermiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Para konularına bugün hiç kafa yormasanız daha iyi olur. Biraz kaderci davranarak yeni gelişmeleri beklemelisiniz. Bu arada aşırı harcamalardan uzak durmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Ayrı alanlarda uğraş verdiğiniz bir arkadaşınızla aranızda kurulu olan güven, sizi ortak bir iş alanına doğru yaklaştırıyor. Ama bu olası ilişkide, dostluktan başka bir kazanç yok gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144549 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed