Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
Bazı konularda kafanız karışık ve bu durum, sizi kararsızlığa itmiş olabilir. Ancak, izleniyorsunuz, kararsızlığınızı kendi içinizde çözmeli ve dışarıdan anlaşılmasını engellemeye çalışmalısınız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
Size duyduğu sevgiye karşılık göremediği düşüncesinde olan bir yakınınız, sizi bugün duygulandıracak ve onu aramak için fırsat yaratacaksınız. Sorunlarınız, üzerine gittiğiniz ölçüde küçülüyor. Önümüzdeki günlerde alacağınız bazı haberler, sorunlarınızda tasfiyeler yapacak. Dostlar arasında bir sağlık koşuşturması söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
Oldukça aşkla dolu bir gün sizin için. Partnerinizin ilgisiyle ayaklarınız yere basmayacak, mutluluğu tam anlamıyla hissedeceksiniz. Ancak maddi anlamla daralmalara dikkat edin yoksa zor durumda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
Yeniay, iş ve kariyer konularınızı tetikleyecek. Yeni bir iş ya da terfi, otorite konumundaki kişide bir değişim ya da işinizde alacağınız yeni bir görev ile birlikte gelebilir. Çalışmalarınızın ödülü sizi heyecanlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
Akıcı bir şekilde kaynak yaratmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle bu dönem para konusunda kısıtlanmanız sizi daha pratik düşünmeye itecektir. Bütçenizi denkleştirmek konusunda yeni kararlar almanız en doğrusu. Akşam saatlerinden sonra daha pozitif şartlar içinde olacaksınız. Yeni düşünceler ve pozitif haberler size rahat ilerleme şansı getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
İş yaşantınızda bazı projelerinizi gerçekleştirmek için fırsat kolluyorsunuz. Bugünlerde bazı yeni projeler için yeniden çalışmaya karar verdiniz. Bunun için bugün bazı ön çalışmalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
Son zamanlarda gerçekten çok para harcıyorsunuz. Özellikle yol giderlerine gereksiz harcamalar yapıyorsunuz ve bu gidişle acil ihtiyaçlarınızı karşılayamayacak duruma düşeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Temmuz 2022)
Önemli kararlar vermekten uzak durmalı, en azından akşam saatlerini beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed