Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Belli bir düzenleme, plan ya da proje hakkında mücadele etme eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, durumu restore etmek en akıllıca yol olmayabilir. Belki de farklı şeyler denenmeli.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Yoruluyorsunuz, bu yorgunluğun nedeni biraz da sizsiniz. Çünkü seslenildiğiniz her yere koşarak gidiyorsunuz. Bu kadar tez canlılığa gerek var mı ? Bir dostunuzun uyarılarına bugünlerde kulak vermeniz gerek. Sizi bir çekişmede tarafsızlığa çağırıyor. Konuyu tam bilmeden taraf olmamalısınız. Önünüzde olumlu yeni gelişmeler var. Sevineceksiniz. Ama önünüze gelmeden görebilirseniz çok sevineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Bugün kendinizi aşan konulara fazla dalmayın. Eleştirilerin hedefinde olabilirsiniz. Çalışmayı seviyorsunuz ve hava grubundan burçlarla mükemmellikler yaratıyorsunuz (İkizler, Terazi, Kova). Uzun zamandır beklediğiniz aşk yakında kapınızı çalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Mesleki kariyeriniz jüpüterin yardımıyla yükselecek. Katılacağınız toplantılarda size mesleki destek sağlayacak insanlarla tanışabilirsiniz. Umulmadık bir yerden gelen para sizi rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Zorlu geçecek günler öne çıkıyor. Sizi daha fazla fedakarlık yapmaya zorlayan ve endişelerinizi artıran gelişmeler var. Belki de yerleşik düzeninizle ilgili dağılmalar ya da belirsizlikler karşısında zorlanacaksınız. Bir yandan da iş hayatında ilerlemekte zorluklar söz konusu. Duygusal tepkilerinizi kontrol etmeli, sorumluluklarınızı ciddiyetle ele almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
İşyerinizde seviliyor, sayılıyorsunuz. Bu imaj size yeni teklifler getirebilir. Önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak bir gelişme kariyeriniz için önemli bir adımın başlangıcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Maddi konularda yenilik yapma isteğiniz sizi yatırımlara yönlendirebilir. Parasal konularda ani kararlar vermek, daha sonra zarara uğramanıza neden olabileceğinden adımlarınızı dikkatli atmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Ani ancak son derece olumlu düşünceler geliştirebilirsiniz. Sıra dışı işlerle ilgilenebilirsiniz. İlginç ortamlarda bulunabilir ilginç insanlarla tanışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed