Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Güne oldukça aktif bir başlangıç yapacaksınız ve zihinsel olarak oldukça sağlıklı olarak konuları düşünebileceksiniz. Yeni ortamlara girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Beklentileriniz doğrultusunda gelişmeler olacaktır. Düşüncelerinizi ve duygularınızı çevrenizdeki kişilere olumlu olarak aktarma eğiliminde olacaksınız .
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Mühür... Bekar olan Yaylar bugün yalnız oldukları melankolisine iyice kapılıp evlenme hayalleri kurabilirler. Bu hayallerini gerçekleştirmeleri son derece olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Evinizde yapmayı planladığınız değişimler varsa bunun için hem maddi hem de manevi anlamda şansınız yüksek. Belki de içinde sadece size özel bir alan açmak için bir şeyler yapabilirsiniz. Zaman zaman izole kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Hayatınıza hareket ve coşku hakim. Kendi istediğiniz yönde ilerlemek, eğlence ve keyif veren konularda hevesli olacaksınız. Yaratıcı düşüncelerle yeni kararlar almanız sizi yenilikler yapmaya itebilir. Yaptığınız çalışmalarda dikkat çekici sonuçlar almanız mümkün. Ancak, risk alabilen yanlarınız spekülatif konularda sorun çıkarabilir. Abartıdan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Hayatınızın genel gidişatındaki olumluluğu ve başarıyı ne yazık ki şu aralar iş hayatınız da gösteremiyorsunuz. Siz yapmak istediğiniz işin ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz ama o iş için girişimde bulunmak için desteğe ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz ve bu yüzden de boşveriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bu sorunlar maddi veya ailesiyle ilgili olabilir. Onunla bu konuyu gündeme getirmek için konuşmanız gerekli. İş yaşamınızda iddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin kısa bir süre sonra gerçekleşmesine yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Dönemi ancak katı bir tasarrufla atlatabileceğinizi düşünüyorsunuz. En ince ayrıntılara kadar ekonomik yaşama çabanız sizi yoruyor. Bu sıkı para politikanız, aile içinde de kendini hissettiren tepkilerini gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bu sıralar fazla programlı yaşıyorsunuz. Bu, hayattan koptuğunuz izlenimi veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed