Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Hayata karşı sorumluluklarınızın ne olduğunun çok iyi farkındasınız ama bununla ilgili bazı şartların gelişmemiş olmasına takılmış bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bunun için gereksiz stres yapmak yerine kendinize göre bir yol haritası beklemeniz ve bu haritada bütün tıkanıklıkların sebebini göstermeniz, çıkış yollarınızın daha net görülmesini sağlayacak ve çözüme daha kısa sürede ulaştıracaktır. Sorunlar her zaman vardır ve gelecekte de olacaktır. Önemli olan bizim sorunlarla baş edebilme gücümüzdür.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Bugün bir yakınınızın ziyareti ile çok mutlu olacaksınz. Ondan sabırsızlıkla beklediğiniz bazı haberleri alacak ve mutluluğunuza mutluluk katacaksınız. Özel ve iş yaşantınızı istediğiniz gibi düzene soktunuz. Son günlerde sizin için herşey çok güzel gitmekte. Bu pozitif gelişmeleri sevdiklerinize yansıtmayı çok iyi biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Kartınız Anahtar... Siz isteseniz de istemeseniz de hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Aşk konusunda kalbinizi kapatmışsınız ve hiç kimseye olumlu yanıt vermiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Evde gayret eden ve ağır işlerin altından kalkabilen bir havanız olmayacak bugün. Eğer yapacağınıza söz verdiğiniz işleriniz yoksa boşuna kendinizi yormayın. Aileden birinin sizin duygusal desteğinize ihtiyacı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Yakın çevrenizde yaşanan yenilenmeler sizi harekete geçiriyor. Çok daha fazla bilgi arayışı içinde olabilir, tutarlı adımlar atabilirsiniz. Eğitim hayatınıza öncelik verdiğiniz bu dönem önemli gelişmeler başarıya yakınlaşıyorsunuz.. Zekanızı kullanabileceğiniz aktiviteler ise size güven kazandıracak. Maddi konularda yaşanan değişimi kontrollü bir şekilde karşılamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Size çözümsüz görünüp gözünüzü korkutan problemler karşısında oldukça donanımlısınız. Şansınıza pek güven duymadığınız bir konuda ortaya çıkacak gelişmeler olumsuz görüşlerinizi değiştirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Sizi sıkıntıya düşüren nedenleri tam olarak kavrayabilmiş değilsiniz. Bu nedenle sık aralıklarla bazı sıkıntılar yaşamanız kaçınılmaz görünüyor. harcamaları azaltmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Yapmanız gerekenden fazlası için kendinizi zorlamayın. Zihinsel açıdan yorgun düşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed