Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Birlikte çalıştığınız bir iş arkadaşınızın özel sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Belki vaktinizin daralmasına neden olabilir, ama bu samimiyetinizi ve yardımınızı hiç bir zaman unutmayacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Düşündüklerinizi hemen söylemekten yanasınız, ama bazı durumlarda bu aceleci açık sözlü davranışlar sizi yanılgıya düşürebiliyor. Çok yakın arkadaşınızın gönül işleriyle ilgili alacağınız bir haber sizi çok sevindirecek. Bugün sizi de ilgilendirecek bir tartışmada geri planda durmanızda yarar var. Konuyu enine boyuna düşünmeden fikirlerinizi kimseyle paylaşmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
AŞK: Kalbi boş olan Yay'lar bağımlılık yapacak aşklardan uzak durmalılar. Hayatının her alanında aynı kişi ile birlikte olmayabilirler. Gelecek günlerde elbet mükemmel bir eş bulacaksınız. Sabırlı olmalısınız. PARA: Günlük mesai saatlerinizi değiştirebilir ve kendinize de zaman ayırabilirsiniz. Maddi zorluklarınız olsa da günü kurtaracaksınız. SAĞLIK: Havaların soğuması ile birlikte grip olabilirsiniz. Ihlamur çayı size iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Bir dernek ya da grup aracılığıyla elde edeceğiniz işler size kazanç sağlayacak bugün. Eğer hayatınızda özel birisi yoksa katılacağınız bir davet ya da sosyal ortamda buna aday bir kişi tesadüfen karşınıza çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Size yeni hevesler ve yaratıcı olma arzusu getiren fırsatlar var. Yaptıklarınızla göz doldurmak, başkalarının dikkatini çekmekten yanasınız. Zira daha özgür hareket etmeniz yaratıcı çalışmalarda olumlu sonuçla getirecektir. Duygusal hayatınızda yaşanan hareketlilik ise yeni ilişkilere dikkat çekiyor. Farklı hobilerle ilgilenerek günü tamamlama şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Bugün iş konusunda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ortak çalışmalar konusunda dikkatli olun. Bugün daha çok güvendiğiniz ve iyi bildiğiniz işlerle ilgilenmeyi tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
İlişkinizi kalıcı bir beraberliğe hazırlamak için, karşılıklı kıskançlıklardan kaçınmalısınız. Yeniden umudunuzun yeşerdiği bu birliktelikte, biraz aceleci davranmanız gerekiyor. İş yerinde boş yere kendinizi üzüyor, çevrenizde size bağlı kimseleri de tasalandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Sıkıntılısınız. Fakat yakında bitecek Birkaç yerden düzenli bir para akışı görünüyor. Bu görüntü de uzakta değil. Para konusunda ödüllendirilecek bir tüketicisiniz. Bu parayla ilişkinizde sorunlar yaşatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Bugün beklemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla hareket edebilir ani tepkiler verebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed