Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2022)
Bugün, özellikle yeni ilişkilere girmekten kaçınmalısınız. Bazı ufak sağlık problemleriniz olabilir. En kısa sürede enerjinizi yükseltmeli ve kendinize zaman ayırarak dinlenmelisiniz. Bunların dışında sakin ve rahat bir gün geçireceksiniz. Ev hayatınız huzurlu. Ancak geleceğe dönük kaygılarınız nedeniyle huzurunuzu kaçırıyorsunuz. Hoşlanmadığınız bir kişiyle aynı ortamda bulunmak ve bu kişiyle dialoğa girmek durumuna kalabilirsiniz. Sözkonusu kimsenin size karşı iğneleyici sözler sarfetmesi olasıdır. Bunlara karşı zekice bir tutum takınmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Nisan 2022)
Kinciliğinizle ünlüsünüz, fakat sanki bu ününüzü korumak için kindar davranıyorsunuz. Bazı insanlarla adettendir diye görüşmüyorsunuz sanki. Hala barındırdığınız bir kızgınlığınız yok, itiraf edin. Şimdi bir kalem kağıt alın ve üşenmeden hesaplayın ; sizi küstüren nedenlerle bütün ilişkiler birbirine ambargo koysaydı, dünyada kaç insani ilişki kalırdı ? Gördüğünüz gibi kağıt önünüzde bomboş duruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2022)
Ufacık bir şeyi büyüterekbüyük sorunlar halinegetiriyorsunuz. Önemli olanmutlu olduğunuz detaylarıhatırlamak. Her derdinizekoşan dostunuz size maliolarak destek olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2022)
Yeni iş atılımlar için aşırı performans gösterdiğiniz bir dönemdesiniz. İkili ilişkilerde son dönemdeki durağan durum yeni bir tanışmayla harekete geçebilir. Romantizm rüzgarlarına hazır olun. Spor yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2022)
Gündeminiz ortaklaşa konular ve ilişkilerle ilgili konularla doluyor. Yeni anlaşmaların yeniden gündeme gelmesi ile planlarınız değişecek. Kararlarınızda acele etmemelisiniz. Eşiniz ya da ortağınızla ilgili konularda da görüş ayrılıkları göze çarpıyor. Daha esnek olmanız, yapıcı çaba göstermeniz yararlı olacak. Yine bu dönemde yaratıcı konularda işbirliği içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Nisan 2022)
İş hayatınızda bir geçimsizliğiniz var, sizin iş yaşamı dışındaki huzurunuzu da olumsuz etkiliyor. Daha mesafeli ama daha medeni bir ilişki kurma çabanızdan sonuç alamıyorsunuz. Bu ilişkiye bu şekilde katlanmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2022)
Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Nisan 2022)
Paraların tamamen suyunu çektiği bir dönemdesiniz, ama yakın geleceğinizde bol ışık görünüyor. Elinizden geleni yapıyor, biraz şansa ihtiyaç duyuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Nisan 2022)
Gece yarısından sonra kendinizi denetlemenizde yarar olacak. Alkolün yan etkilerine karşı kontrolü elde tutmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed