Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Bugün istemediğiniz bazı misafirleri ağırlamak zorunda kalabilirsiniz. Eğer çok erken davranıp, ortadan kaybolmazsanız bugün için yaptığınız bütün planlar suya düşebilir. Ya kaybolmalı veya diğer planlarınızı zamanında ertelemenin yolunu aramalısınız. Eğer kadınsanız devamlı taviz vermeniz yüzünden birlikte olduğunuz kimseyi iyice şımartmış olabilirsiniz. Artık sizin de güçlü bir kişiliğinizin olduğunu ortaya koymanızın zamanı geldi de geçiyor bile.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Yorucu bir haftanın ardından hoş tatil planlarınız var. Yeni başladığınız bir onarım işinin engel olmasından korkuyorsunuz. Dost çevrenizden destekleriniz olacak. Aile içindeki geçici huzursuzlukla ilgili yapabileceğiniz şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Uzun zamandır bu ilişkide yaşadığınız kopukluğu bu şekilde onarmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
AŞK: Bütün güçlükleri yeneceğimderken partnerinizin çevresindepervasızca davranışlardabulunabilirsiniz. Bu halinizle onukazanmak yerine kaybetmeihtimaliniz yüksek görünüyor.PARA: Talihsizliklerle dolu güngeçirirken iş talihinizde öğle saatlerinden sonra aniatak yaşayacaksınız. Alacağınız bir haberlemevkinizin yükselişini duyacaksınız.SAĞLIK: Ani sevinç veya üzüntülerde kalbinizhızlanıyor. Yağlı yiyeceklerden uzak kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Sabah yakınlarınızı ilgilendiren konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Uyumlu olun. Bir iş görüşmesine giderseniz kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulmaya çalışın. Dolunay kariyerinizle ilgili konulara vesile yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Bugün son derece yaratıcı ve enerjiksiniz. Çevrenizde kalabalık bir hayran grubu oluşabilir. Konuşmalarınızı nerdeyse ağzı açık vaziyette dinleyecekler. Şans oyunları ve riskli işlerden uzak durmakta zorlanabilirsiniz. Yalnız konu aşka geldiğinde kendiniz kontrol etmeye bile kalkışmayacaksınız. Tabi eğlence için harcamalarınızda da artış gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Bu hafta işyerinizdeki bir olay, sizi yeni arayışlara yöneltebilir. Çevrenizde iflah olmaz bir çekemezlik dolanıyor. Çalışma arkadaşlarınızdan biri size karşı bir çalışma içinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Maddi konularda olumlu etkiler altında olacağınız ve yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Küçük imkanları iyi değerlendirerek önemli sonuçlara ulaşabiirsiniz. Başka insanların paralarını yönetmek ve finanmas konularında kararlar vermek sizin için oldukça zevkli olacaktır. Ortak bazı kazançlar elde edebileceğiniz etkiler altında olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Aile içindeki birtakım küçük hesaplaşmaları yakın geçmişin bir yerlerine bağlama isteği, tamamen duygusal kuruntulara bağlı. Anlayış ve sevecenlikle bu yanlışı bertaraf edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed