Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2023)
Maddi kaynaklarınızın başkaları tarafından suistimal edilmemesi için daha dikkatli olmalısınız. İnsanlara yardım etmek isteğinizi başka yollardan da ifade edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mart 2023)
Son derece umutlandığınız bazı gelişmeler, mutlaka iradi müdahaleler gerektiriyor. Kendiliğinden gelişenle, irade kullanılanın getirileri birbirinden çok farklı olacak. Arkadaşlarınız arasında özellikle biri, bugünlerde hepinizin ilgi odağı gibi. Bu ilgide gözlemlediğiniz bazı çıkarcı beklentiler, arkadaşlarınızla alakalı değerlendirmelerinizi biraz yerinden oynatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2023)
Kendinizi bugün aktif ve güçlü görmeniz, zor işlerin üstesinden geleceğinize işaret ediyor. Bu konuda partnerinizin yardımını göreceksiniz. Onun iyilik yapma isteği bir hayli güçleniyor. Sizi daha iyi anlamaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2023)
Bugün sevgilinizle duygularınızı paylaşın. Bir iş arkadaşınızla aranızda tatsız bir konuşma geçebilir. Yine de kırıcı olmaktan kaçınmalısınız. Sürekli akıl verme huyunuz onu rahatsız ediyor. Yakın akrabalarınızdan birinin rahatsızlığıyla uzun zaman ilgilenmek zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2023)
Bugün taşınmaz mülklerinizle ilgili bazı gelişmeler olabilir. Kendinizi hızlı bir sürecin içinde bulabilirsiniz. Kafanızda pek çok ilginç fikir belirebilir. Ancak şu an için bunları uygulamak yerine biraz beklemeniz daha iyi olabilir. Babaya dair konularda hareketlilik gözüküyor. Anlayış göstermeniz gereken durumlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mart 2023)
Birtakım taleplerden kaçınmamalısınız. İstediğiniz yetkilerin sizi daha yarayışlı hale getireceğini anlatabilmelisiniz. Çalışma azminiz oldukça yüksek. Yine de yaratıcılığınızı ortaya koyamadığınıza inanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2023)
Daha iyimser duygular içine girerek ilişkinizle ilgili duyduğunuz gereksiz endişelerden sıyrılmayı deneyin. İşinizle ilgili düşünceleriniz oldukça açık ve planlarınızı gerçekleştirmek için gereken gücü kendinizde bulacaksınız. Tutumluluğunuza nazar değdi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mart 2023)
İşe deyip belli bir limitte tuttuğunuz parayı esasında çoğaltabilirsiniz. Yatırım konularında fikri destek alabileceğiniz yerler, iş konularında bağlandığınız umutlardan daha güven verici gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mart 2023)
Güne bu kadar bitkin başlamanız yalnızca yorgunluktan olmayabilir. Uzaması halinde bir uzmana görünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed