Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
Sözünüzü veya blöf içeren cümleleriniz olduysa onları yerine getirme zamanınız geldi. Eğer, ‘’ o gelirse, ben giderim’’ v.b cümleler kurduysanız uygulamaya koymanız gerekebilir. Bazı alanlarda çok fazla seçeneğiniz olması yanlış yapma ya da tuzağa düşme riskinizi çoğaltıyor. Egoist kişilerin taleplerine boyun eğmemelisiniz. Evinize, ailenize veya çevrenizi güzellştirici aktivitelere zaman ayırmalısınız.Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
Başınızı alıp bir yerlere kaçmak isteğiniz, isteğinizden çok koşullarınıza bağlı. Bunu ertelemeniz, ilerde bu konuda isteksizlik yaşayacağınız sonucunu doğurmayacak. Mevcut durumunuz bu sıkkınlığı içermiyor. Zararlı bir etkileşim içindesiniz. Bunalımlı bir arkadaşınızla bugünlerdeki yakınlığınız, küçük problemlerinizi büyütmeniz açısından sakıncalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
Bugünlerde varlığınızı ve malınızı korumak amaçlı alışkanlıklarınızda güç ve irade gösterebilirsiniz. Ancak mantık dışı tavırlar asla sergilemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
İş arkadaşlarınızla ve sizinle denk konumdaki kişilerle tatlı bir rekabet içinde yer alabilirsiniz bugün. Bel altı vurmadığınız ya da birbirinizin üzerine basmaya kalkmadığınız sürece bu rekabet keyifli ve canlandırıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
Endişeleriniz var, korkularınız var. Bunlardan korunmak için de göze aldığınız bedeller var. Bu yanda da insanın kişiliğinden isteyeceği şeyler var, isteyemeyeceği şeyler var. Daha fazla talepkar olmayın. Kendinize yapmayın bunu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
İşinizde sürekli ertelediğiniz problemlerin artık çözümlenmesi gerekiyor. İş ilişkilerinizde inisiyatifli, sorumlu, tuttuğunu koparan biri olarak tanınıyorsunuz. Bu da size yeni olanaklar sunmaya devam edecek. Yatırım konusunda size destek olacak bir çevreniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
Bugün yaptığınız yatırımlarla ilgili olumsuz haberler alabilir ve moral bozukluğu yaşayabilirsiniz. Özellikle bir yakınınıza verdiğiniz borcu tahsil edememek sizi çok sinirlendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
Bazı uyarılarınızı daha ince yöntemlerle dile getirebilirsiniz. Aksi halde bazı kimselerle istemediğiniz ağız dalaşlarına girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed