Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Çok sayıda romantik, sosyal aktivitelerle ilgili veya romantik ya da yaratıcılık gerektiren projeler içeren konular gündemde. Bu alanlarda yapılacak görüşmeler esnasında ya da tebrikleri kabul ederken güçlü durmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Yorucu geçen bir haftadan sonra dinlenmeyi hak ettiğinizi düşünüyorsunuz ama yine yorucu bir gün sizi bekliyor. Yapmanız gereken o kadar çok özel işiniz var ki. Hepsini bugüne yığmak bazı ziyaretlerinizi aksatabilir. Geç saatlerde yapacağınız ani bir program sizi bu gece uykusuz bırakabilir. Sürprizlerle dolu bir gece geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Kartınız Seçim... Hayatınızda sizinle ilgili iş karıştıranları hemen sezmekte üzerinize yok. Özellikle iş alanındaki sorumluluklarınızın fazlalaşması kimileri için kıskanma aracı adeta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Karşı cinse cazip, çekici geldiğiniz bir dönemdesiniz. Bu avantajınızı kullanarak mutlu bir aşk hayatı yaşayasbilirsiniz. Bu olumlu devreyi, hedeflediğiniz insanı etkilemek için kullanmalısınız. Sağlık sorunlarınız için doktorunuza gidin. Elinize geçecek toplu parayla ödemelerinizi yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Ortaklaşa para konularında daha fazla sorumluluk almak gerekebilir. Özellikle yeni kaynaklara ihtiyaç duyduğunuz bu dönem riskli kararlardan kaçının. Ortak harcamalar veya eşin para durumuna ait gelişmeler de sizi bağlıyor. Geçmişten gelen parasal konular, gözden kaçan eski ödemeler daha iyi kontrol edilmeli. Duygusal açıdan sizi gergin kılan ilişkiler sürmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Bir projeniz için kaynak arayışınızda erken umutsuzluğa düşmüş gibi görünüyorsunuz. Birkaç güne kalmadan sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Zor günleri geride bırakıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Kısıtlamalar getirmeyi gerekli gördüğünüz alışkınlıklarınızda o kadar da masraflı değilsiniz. Kendinizi ikna etme beceriniz, sizi yanlış yerlerde düzenlemeler yapmaya yöneltiyor, dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Sevinçli bir haberiniz var. Bu haberle yaşamınızda köklü değişiklere yelteneceksiniz. Ama haberin gerçeğe dönüşmesi biraz uzayacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed