Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2023)
Çevrenizde farkında olduğunuz ya da varlıklarından haberdar olmadığınız bazı rakiplerinizin olması olasıdır. Bu kimseler bazı konularda size karşı insafsız bir rekabet başlatabilirler ve buna son derece canınız sıkılabilir. Mücadele etme azmindesiniz fakat bugün için güçlerin eşit olmadığını da bilmelisiniz. Herşeye rağmen karşınızdaki kimselerle başa çıkabilirsiniz fakat bu kolay olmaz. Bugün birşeyler kaybetmeniz ya da unutmanız olasıdır. Size rahatsızlık veren bir durumu bitirebilirsiniz fakat bunun sizin için kolay olacağını zannetmeyin. Sıkıntı verici olaylar meydana gelebilir, üzülebilirsiniz fakat en iyisi budur. Ancak bunu yaptıktan sonra kendi bütünlüğünüzü kazanabileceksiniz. Size yardımcı olmak isteyen veya sadece öyle görünen birisi gerçekte engelleyici olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ocak 2023)
Bu akşama hoş bir davetiniz olabilir. Buraya mutlaka gitmek isteyeceksiniz fakat önce bazı işlerinizi bitirmeniz gerekiyor. Bugün çok önemli haberler alacaksınız fakat bu haberler sizi zihinsel anlamda çok yorabilir. İşlerinizde biraz aceleci olmanız gerekiyor, daha doğru dürüst tatil bile yapamadınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2023)
Genelde kendinizi savunmasız gösterip ani ataklar sergiliyorsunuz. Bu değişik tavırlarınız çevrenizi şaşırtıyor. Cazibeli görüntünüz gözlere hitap ediyor. Aşk konusuna bugün pek sıcak bakmıyorsunuz. Olumsuzluklar yaşadınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2023)
Zihinsel olarak kendinizi vermeniz gereken bir işiniz varsa günü etrafa bulaşmadan, çevresel faktörlerden soyutlanarak geçirin. Arayış içinde olmak daha iyisini yaratabilir ama hız kesecektir. Bildiğiniz yol en doğrusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2023)
Son derece hareketli zamanlar söz konusu. Biraz rahat olmalı, süregelen işleri tamamlama çabası göstermelisiniz. Yerleşimle ilgili yeni planlar yaptığınız bu günlerde bazı fedakarlıklar öne çıkabilir. Yakınlarla ilgili konularda sabırlı olmak gerekebilir. Bu dönem iş hayatında artan sorumluluklar nedeni ile oldukça sıkıştınız. Ãœzerinizdeki baskılar sizi huzursuz edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ocak 2023)
İş yaşamınızda her şey yoluna giriyor fakat hala bir takım endişelerden kurtulamıyorsunuz. Temkinli ve dikkatli olmanız sizin yararınıza olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2023)
Hayatınızda sürekli aklınıza gelen bir kişi var mı? Öyleyse buluşmanın tam zamanı. İlişkinize zarar vermeyi engellemek için bir demet çiçek yeterli olabilir. Başkaları ile görüşmek için vakit ayırın. Hislerinizin sizi nereye götüreceğini bilirsiniz. Bu duygular sizi bu gün çok özel bir yere götürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ocak 2023)
Uzun zamandır beklediğiniz bir para nihayet size ulaşacak fakat bu durum sizde para harcama eğilimi yaratabilir. Bu konuda dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ocak 2023)
Günlük düzeninizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Öğleden sonra çok daha rahat hareket edebilirsiniz, ama iş ortamında detaylara daha dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed