Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Bugün karşınızdaki kişileri yatıştırmakta veya eğlendirmekte zorluk çekebilirsiniz. Bu kişiler her kimse, hiç de uzlaşma veya eğlenme havasında olmayabilirler. Dolayısıyla, enerjinizi başka konulara ayırmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Girişken ve enerjik bir gündeyiz. Her ne kadar dün meydana gelen dolunayın etkisi ufak tefek gerilimler yatmaya devam etse de, bugün,  Ay’ın olumlu açıları yaratıcılığımızı yükseltmekle kalmayıp, aşk, ilişkiler, estetikle bağlantılı işler, alışverişler için de zihnimizin açılmasına yardım ediyor. Dekoratif anlamda ya da giyim eşyası seçiminde isabetli kararlarımız olabilir, kendimizi enerjik hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Günlük düzeninize daha fazla özen göstermelisiniz. Bu arada sağlığınızla ilgili konular da gündeme gelebilir. İşyerinde duygusal reaksiyonlarınızı dizginlemeniz gerekebilir. Hareket ve iletişim ön planda olmakla birlikte aksiliklere de hazır olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Kartınız Dünya... Değişim yaşıyor ve kendinizi bulutlar üzerinde hissediyorsunuz. Sevdiklerinizin yanında olmak ve onlarla birlikte vakit geçirmek en büyük arzunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Arzularınızla sorumluluklarınız arasında yaşadığınız çatışma sizde büyük baskı oluşturuyor. Bu durumdan partnerinizi sorumlu tutuyorsunuz. Duygularınızı açıkça ortaya koymayı denerseniz birlikteliğinizi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. İşinizi riske edecek tartışmalardan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
İşle ilgili planlar hızlı ilerlemekte. Ancak artan baskılar sizi huzursuz edebilir. Bazı dikkatsizliklere karşı özenli olmalısınız. İş hayatınızda beğenilmemek gibi bir duygu sizi engellememeli. Kariyere yönelik önemli planlarınızı ise bu dönemde ilerletmekte zorluklar yaşıyorsunuz. Büyük hedefler yerine eldekileri korumak akıllıca olacaktır. İşte organize olunması gereken yeni konular olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Bir tanıdığınızın iş sorunları, bugünlerde ona yoğunlaşmanıza neden olabilir. Başarılı girişimleriniz, yeni atılımlara zeminler hazırlayacak. İş hayatındaki gözü karalığınız bu konudaki desteklerinizi çoğaltıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Elinizdeki parayı hareketlendirmeniz için birkaç seçeneğiniz var. Bu seçeneklerden özel olarak birini kullanmalısınız. Bazı tercihleriniz aşk ilişkinize de bir huzur getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Bugün özellikle arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. İçinde bulunduğunuz ruh hali onlarla aranızın bozulmasına sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed