Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Herkes neyi niye söylediğinin veya yaptığının farkında olabilir ya da kendi düşüncelerinin doğruluğu konusunda ısrar edebilirler. Ancak, hiçbiri bilimsel otoriteler tarafından onaylı olmadığı için siz kendi bildiğinizden şaşmayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Arkadaş çevreniz ve değişik sosyal ortamlar size çağrıda bulunurken yalnız kalmak istemeyebilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizde iletişim bakımından yoğunluk gözleyebilir ve kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Kararsızlıklar ve duygusal iniş çıkışlar yakın çevrenizi etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Bugün kendinizi biraz kötü hissedebilirsiniz. Yaptığınız bir hatanın bedelini ödediğinizi hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Yeni tanışacağınız biri hakkında edindiğiniz ön bilgiler kafanızı karıştırabilir. Unutmayın ki gönül işlerinde mantık kadar,güven de şarttır. Bugün alacağınız bir miktar parayla borçlarınızı tamamen kapatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Tamamlanması gereken işler ve önemli detaylar günlük düzeninizi etkilemeye başlıyor. Daha fazla çaba ile çok somut işler çıkarabilirsiniz. Ancak birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerde özenli olmanız gerek. Çalışma koşullarınız ve iş ortamındaki değişiklikler ise bazı yorgunluklara sebep olabilir. Değişik teknikler deneyerek hızlı ilerlemeyi başarabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Genel olarak iş yaşamınızda olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Oldukça enerjiksiniz ve bu enerjinizi iyi kullanabileceksiniz. Düşünceleriniz açık ve pratik hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz. Bir süreden beri iş ortamınızda biriyle devam eden bir sorununuz varsa çözüme yönelik harekete geçmek için çok uygun bir gündesiniz. Daha çok durumunuzu koruyacaksınız ve iş konusunda yenilikler yapmaktan kaçınacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Evinizin çok masrafı var. Bu ay bu masrafların altından kalkmakta zorlandınız ve bütçenizde büyük bir açık meydana geldi. Bugün bu açık yüzünden yapmanız gereken harcamaları yapamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Arada bir hayata küskün gibi bir davranış içine giriyorsunuz. Bunu yaşamınızdaki temel sorunların bir dökumanını yaparak yok edebilirsiniz. Çünkü bu dokümanda sizde hayata küskünlük yapabilecek bir şey göremeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed