Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Bugün eşinizin veya partnerinizin bazı ihtiyaçlarına yardımcı olabilir, onlara gereken desteği fazlasıyla verebilirsiniz. Bu noktada onların da size olan bakış açısı değişecek, sizler de sevginizi ifade ediyor olmanın mutluluğu içerisinde olacaksınız. Hayat, inişli çıkışlı yolları olan uzun bir yoldur. Bizler de yolcu olduğumuza göre bu yolculukta ihtiyacı olanlara ne kadar çok yardım edersek kendimizi o denli mutlu hissedebiliriz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Bugün sizin için eğlenceli geçecek bir gün. Sabah saatlerinde itibaren neşenizi arttıracak , sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayacaksınız. Öğle saatlerinde yakın bir arkadaşınızın sürpriz ziyareti ile hayrete düşebilirsiniz. Ondan alacağınız bazı haberler sizi oldukça şaşırtacaktır. Akşam saatlerinde kalabalık bir mekanda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Bugün oldukça alımlısınız. Karşı cinsten övgüler yağması hoşunuza gidiyor. Düşündüğünüz her şeyin gerçek olmasını isterken bazen gereksiz şeyler yapabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Sporla ilgilenenler bugün sağduyuyla hareket etmelidir. Duygusal anlamda son zamanda hayal kırıklığı yaşayanlar müjdeli haberler alabilir. Bir gayrimenkulünüzü satın almak isteyenler olacaktır. Mantıklı bir pazarlıkla bu durumu değerlendirin. İşinizdeki olumsuzluklar bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
İletişim trafiğiniz oldukça yoğun gözüküyor. Bugün anlaşmalar ve sözleşmeler konuları öne çıkabilir. Geleceğiniz sağlama alma açısından bugün kurulacak yeni ortaklıkların ayrı bir önemi olabilir. Dikkatli ve özenli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizden eğitim konularıyla ilgili haberler alabilirsiniz. Bazı kursların size uzun vadeli faydaları dokunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Hassas bir konuda gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılabilir. İş hayatınızda dost ilişkiler oluşturma gayretleriniz destek görecek. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Beklemediğiniz yakınlaşmalar gününüzün hareketli ve neşeli geçmesine yol açacak. Aşk hayatınızda edindiğiniz yanlış izlenimler yüzünden kaygı duyuyorsunuz. Gelecek günler, tespitlerinizin ve kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Ailenize ait toplu parayı pek iyi değerlendiremiyorsunuz. Para işlerinde biraz sağlamcı oluşunuz sizi frenliyor. Kazancınızın artabileceği yolundaki beklentileriniz, şu günlerde pek gerçekçi değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Kıskançlıktan kaynaklanan bir hakarete mazur kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızı iyi seçmeli ve onlarla ilişkinizde dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed