Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2023)
Bazı plan veya düzenlemelerinizde pürüzler söz konusu olabilir. Bugün ve yarın yaşanabilecek bu sıkıntılı durumların geçici olduğunu bilmeli ve geri dönüşü olmayan hatalar yapmaktan kaçınmalısınız. Avantaj ve dezavantaj dengesini iyi okumanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kova burcundaki Ay’ın olumlu açıları öğle ve öğle sonrası saatlerde yazılı ve sözlü görüşmelerde akıcılık ve yoğunluk nedeni olurken, entellektüel konuşma veya özgür hareket etme ya da kendini özgürce ifade etme arayışlarımız arttırabilir. Ancak bu esnada hassas hareket etmemiz veya detayları atlamamamız gerekiyor, unutmayalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ocak 2023)
Arkadaşlarınızın sizinle ilgili bir öğüdünü tutmamak için her şeyi yapıyorsunuz. Onların içinde bulunduğunuz bir soruna çözüm getirmekten başka bir niyetleri olmadığını görebilmelisiniz. Tatilde geçirdiğiniz güzel saatler, size güvenilir dostluklar bırakabilir. Önümüzdeki günlerde heyecan içinde, birtakım arayışlar içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2023)
Oldukça çekingensiniz. Yeni ortamlara girdiğinizde insanlarla sohbet yeteneğinizi kaybetmiş gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2023)
Uzak yerlere yapılacak yolculuklar, eğitim amaçlı başlangıçlar, sınav ve de sunum nitelikli değerlendirmeler, inançlara yönelik çalışmalar, yayıncılık konulu işler için her zamankinden çok destekleyen etkiler hakim bugünlerde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2023)
Uzun vadeli yatırım planları içindesiniz. Ancak parasal alanda sizi kısıtlayan ve çözülmesi gereken sorunlar var. Borç alacak konularında başkalarının desteğine ihtiyaç duymanız sıkıntılarınızı büyütebilir. Ortağın para durumuna yönelik sorunlar size yük gibi gelecektir. Yakın ilişkilerin duygusal boyutu ise sizi daha toleranslı ve anlayışlı olmaya zorlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ocak 2023)
İş yaşamının kurallarını koşulsuz kabul edenlerdensiniz. Bu nedenle çalışma hayatınızın birtakım çelişkilerini kural gereği sayıp az üzüntü çekiyorsunuz. Çalışkanlığınız, azimkarlığınız göz dolduruyor. Yakın zamanda bir ödülünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2023)
Partnerinizin size olan kırgınlığı hala devam ediyor. Yakınlaşma niyetinizde pek şansınız yok gibi. Çünkü o karşılık vermeme konusunda kararlı. İmkanlarını çok zorlamasına rağmen, size ayak uydurabilmesi zor görünüyor. Bir iş teklifi alabilirsiniz. Fakat çok istekli gitmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ocak 2023)
İşyerinizdeki gelişmeler para durumunuza da yansıyacak ve finansal açıdan çok rahatlayacaksınız. Bu durum sizde para harcama isteği uyandırabilir. Dikkatli ve bilinçli davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ocak 2023)
Çok sayıda işi bir arada yapacağınız bir gündesiniz ama bir miktar dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed