Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
Bugünlerde, ailenizle ilişkilerinizde yardımsever tavırlarınızla göz dolduruyorsunuz. Aile üyelerinize katkılarınız, desteğiniz veya yardımlarınız ya da evle ilgili uğraşlarınız ön planda. İş hayatınızda bazı konuları hafife almamalı ya da aşırı pozitif olmamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevgimizi göstermekte zorlanmayacağımız, iştahımızın açık olabileceği bir gün. Sezgilerimiz kuvvetli, duygularımızı göstermek isteyebiliriz. Spritüel konular veya rüyalar önem kazanabilir. Ancak, gereğinden fazla iyimser olma ya da bazı şeyleri hafife alma riski söz konusu. Yüksek hayal gücümüz bir taraftan yaratıcılığımızı ve sanatsal yönümüzü arttırırken, bir yandan da hayallere dalmamıza neden olup, dalgınlıklara yanılsamalara veya unutkanlıklara sebep olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
Bugün oldukça duygusal olacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı yaklaşımlarınız oldukça sıcak ve samimi olacak. Bugün sorunlu olduğunuz insanlarla sorunlarınızı halledebilme fırsatı bulacağınız ve sorunlarınızı ortadan kaldırmayı isteyeceğiniz bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
Kişiliğinizin size prestij kazandıracağını bir dönem yaşıyorsunuz. İçsel olarak güven ve huzur gününüz denilebilir. Bugün hiçbir işinizi ertelemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
Bugünlerde her şeye muhalif bir tavır içinde olmanız sizi destekleyenleri hayal kırıklığına uğratıyor. Görev verdiğiniz insanlara güvenip onları desteklerseniz başarılı olursunuz. Beklediğiniz paranın onayı yakın zamanda çıkıyor. Bunun her kuruşunu işinizle ilgili yatırımlara harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
Gerek iş gerekse sosyal açıdan hareketli bir gün geçireceksiniz. Etrafınız oldukça kalabalık gözüküyor. Yeni ortamlarda bulunabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Ancak bulunacağınız ortamların tartışma enerjileri oldukça yüksek gözüküyor. Tartışmalardan uzak durmaya bakın. Öte yandan işten yana kazançlarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
İş çevrenizde bugün yeni insanlarla tanışacaksınız ve çok faydalı görüşmeler yapacaksınız. Amirinizin isteği üzerine bugün işlerinizde bazı değişiklikler yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
Özel hayatınızda gösterdiğiniz sabrın karşılığını yakında göreceksiniz. Bugün, sevgilinizle ilgili hoş haberler var. Aşk hayatınızdaki mutluluk tüm yaşamınıza yansıyor. Oldukça parlak bir dönemdesiniz. İş hayatınızın problemleri çok yönlü. Takıldığınız konularda biraz detaycılık yapıyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
İhtiyaçlarınızdan çok zevkinize harcamak huyunuz bütçenizi zorluyor. Bu sıralar hobilerinize epeyce para harcamanız gerekecek. Aileniz bu durumunuzdan pek hoşnut değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
Sağlığınız, günlük işler ve detay gerektiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Gereken önemi ve zamanı ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed