Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Düşüncelerinizi sorunların üzerine yoğunlaştırırsanız, bunun o kadar da içinden çıkılamayacak kadar önemli bir şey olmadığını fark edersiniz. Özellikle bugün yeni planlar geliştirmek için oldukça uygun bir gündesiniz. Hareketlerinizde kararlı bir şekilde hedefe doğru ilerleyebilirsiniz. Bu da sizin moralinizi yükseltecek ve kendinizi daha da iyi hissedeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Bazı takıntılarınız var. İlişkilerinizi güçleştiriyor. Bunlardan kurtulamayacağınızıdüşünüyorsunuz. Yeniliği seviyorsunuz. Bu yenilikçi özelliğiniz iş yaşamınızda bir gezgin olarak portrenizi çiziyor. Yapmayı düşündüğünüz bir çok şey var. Bunlarının bir kısmının önü kapalı görünüyor. Başka bir kentte yepyeni bir hayat projenize adım adım yaklaşıyorsunuz. Bugün bunun hayalini kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Bugün kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Oldukça fazla kararlar alacağınız bir gün olacak sizin için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Çevrenizdekilerin fikirlerinden etkilenme riskiniz var. Çok konuşan ve sizi de kendi fikirlerini kabul etmeye ikna eden kişilerin baskısından sıyrılmalısınız. Ne duyarsanız duyun öncelikle kendi doğrularınızla harmanlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Yakın çevrenizde yaşanan yenilenmeler sizi harekete geçiriyor. Çok daha fazla bilgi arayışı içinde olabilir, tutarlı adımlar atabilirsiniz. Eğitim hayatınıza öncelik verdiğiniz bu dönem önemli gelişmeler başarıya yakınlaşıyorsunuz.. Zekanızı kullanabileceğiniz aktiviteler ise size güven kazandıracak. Maddi konularda yaşanan değişimi kontrollü bir şekilde karşılamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Size daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçmelisiniz. Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Parasal durumunuza dikkat etmenize rağmen son günlerde bazı gereksiz harcamalarda bulundunuz ve maddi konularda dengeyi kaybettiniz. Parasal konularda biraz daha dikkatli davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Sevdiğiniz insanla aranızda bazı fikir ayrılıkları olması sizi ruhen yormakta ama onsuz geçecek günler için de kendinizi henüz hazır hissetmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed