Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Önerilerde bulunabilirsiniz, ama sizden faydalanmaya çalışan kişilere izin vermemelisiniz. Başarınızı garantileyen belli konularda yardım almaktan kaçınmayın. Dahice fikirleriniz kazanımlarınızı arttıracak. Daha iyi yaşam koşulları için yapılacak düzenlemeler ruhunuzu da besleyebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Yakın çevrenizde olup bitenlere çok daha fazla ilgi göstereceğiniz bir gün geçireceksiniz. Halletmeniz gereken bazı sorunlarınız var. Yoğun bir iletişim trafiği yaşayacaksınız. İşinizde geldiğiniz yer sizi hem maddi açıdan, hem de manevi açıdan tatmin ediyor. Özen gösterdiğiniz dış görünüşünüz için para harcayacaksınız. Aile büyükleriniz sizden yatırım konularında fikir alacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Aşk hayatınızda oldukça ışıltılı bir dönemdesiniz. Partnerinizle ilişkiniz herkesi kıskandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Bugün kısa kısa pek çok yol gidecek ve çok fazla kişiyle bir araya geleceksiniz. Bu enerji ile bayram ziyaretlerinizin çoğunu bugün bitirip ilerleyen günlerde kendinize ayıracağınız izole bir zaman dilimi yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Ortaklıklarda olumlu süreçler size yeni imkanlar getirmekte. Yeni anlaşmalar ve birliktelikler vasıtası ile harekete geçmekte heveslisiniz. Bu dönemde ortaklaşa bir grup çalışması da size yenilikler taşımakta. Gelecekle ilgili planların yeniden gündeme alınması ile ümitleriniz canlanıyor. Uzaklardan gelecek haberler destekleyici sonuçlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Emeğinizin karşılığını gecikmeli olarak almanız, sizi bugünlerde bazı girişimlere yöneltebilir. Şansınız açık, isabetli öngörüleriniz var, ama bundan da önemlisi çok emek harcıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
İyi düşünmeniz gerekiyor. Yeterince güvenli görmediğiniz ilişkilerde para alışverişlerine kapalısınız. Ama şu günlerde, kolayca karşı çıkamayacağınız talepler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Tepkimeciliği frenleyemediğiniz bir sorunu daha da çözümsüz hale getiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed