Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Özel hayatınızda veya kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhen size iyi gelebilir. Sizi mutlu edecek yeni fikirlere açık olmalısınız. Evinizi yenilemek veya düzenlemek için yapacağınız değişiklikler esnasında iletişimde olacağınız bir kişi hayatınız açısından yararlı olabilecek bilgiler verebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Bugün bazı önemli insanlarla kariyerinizle ilgili yararlı konuşmalar yapabilirsiniz ve fikirleri aklınıza yatabilir. Ayrıca akşama doğru bazı dostlarınızdan da sevinçli haberler alabilirsiniz. Bu günlerde sosyal ilişkileriniz son derece güçlü. Yeni insanlarla tanışmanız, dostluklar kurmanız sosyal yaşantınızı güçlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2023)
İş arkadaşlarınızla ufak tefek tartışmaları önemsememeniz gerekiyor. Üstleriniz sizi takdir etmekle kalmayıp, aynı zamanda ödüllendiriyor. Kendinizi işinize verin. Aile içindeki ufak tefek tartışmalar son buluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Eğer yeteri kadar dinlenmiş veya kendinizi alt yapı olarak yeteri kadar hazırlamamışsanız bugün işlerinizden fazla verim almayı beklemeyin. Konsantrasyon ve otorite sorunu da yaşanabilir. İşi toparlayacak kişilere başvurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Evde başlayan ve sizi gergin kılan bir hareketlilik söz konusu. Planlı olmanız gereken bu süreçte evde bazı değişiklikler yaparak güne başlıyorsunuz. Ancak aile içi ilişkiler ya da özel hayatınızda olup bitenlere dikkat etmelisiniz. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda ise olumlu bir süreç, Daha somut planlar yapacak, yatırımlarınız üzerinden kazançlı sonuçlar alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Bugün dışsal ilişkiler konusunda başarılı adımlar atabilirsiniz. Bazı projelerinizi gerçekleştirmek için uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Maddi konularda kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz ve çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle geleceğinize yönelik maddi yatırımlar yapmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Nisan 2023)
İşinizde yapabileceklerinizden fazla sorumluluk almaktan kaçınmalısınız. Bugün, isteklerinizin yaratacağı gerilim yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed