Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ekim 2022)
Parlak fikirlerinizi deneyebileceğiniz günler. Başkalarına yardım etmeniz kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Yakın çevrenizdeki kişiler kendilerini tehdit altında hissedebilir ve yaptıklarınızı alttan almaya çalışabilirler. Yaşadığınız yerde bazı değişiklikler yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Ekim 2022)
Bugünlerde ince eleyip sık dokuyorsunuz. İnsanların pek aldırmadıkları ufak sorunlar sizi düşündürebiliyor. Bugün bunlardan bir kısmını yaşadığınız ilişkiler içersinde çözmeyi deneyeceksiniz. Bu işbirliğine yüklediğiniz anlamlar var. Bu konuda gelecekte bir hayal kırıklığı görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Ekim 2022)
Mars'ın etkisinde olduğunuz bugün, çevre iletişiminizde bir hayli uyum gözlenmekte. Olumsuzluklara kendinizi kapatmış durumdasınız. Sevgi söz konusu olduğunda aşamayacağınız engel yok gibi. Tatlı diliniz sayesinde insanlar tarafından çok seviliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Ekim 2022)
Duygularınızın etkisinden kurtulup mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İşinizle ilgili sağlıklı kararlara vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ekim 2022)
Yenilik isteğiniz güçleniyor. Yaşam tarzınızda somut değişiklikler yapmanızı kolaylaştıracak enerjiler içindesiniz. Özellikle de fiziksel açıdan değişim vurgusu belirginleşiyor. Düşünce ve isteklerinizi hayata geçirme konusunda kararlılığınız artacak. Sağlığınızla ilgili olumlu girişimleriniz arkadaş çevrenizden büyük destek görebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Ekim 2022)
Bu günlerde iş hayatınızın sorunlarını paylaşmıyor, tek başınıza yaşıyorsunuz. Kafanızda şekillendirdiğiniz bir yeniliği bugünlerde gerçekleştirebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Ekim 2022)
Özel hayatınız da mutlu olmak için çok şeyler yapıyorsunuz. Göze aldığınız fedakarlıklar var. Mutlu planlarınızın önünde kötü sürprizler görünmüyor. Bazıları için biraz daha zaman gerekebilir. Bugün beklediğiniz işle ilgili gelişmeler de bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Ekim 2022)
Çevrenizden bazı kişilerin sizin paranız hakkında yorum yapması sizi sinirlendiriyor. Bunun tamamen bir saplantı olduğunu bilmeniz gerekiyor. Onlar sadece sizin iyiliğinizi düşünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Ekim 2022)
Söz verip umutlandırdığınız kişi çok alıngan biri. Bu yüzden unutmamak için bir yere not etmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed