Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2022)
Aşırı tepkiler vermeden önce birkaç gün beklemelisiniz. Özel yaşamınızda duygusal olabileceğiniz bir gün. Sizin için özel bir kişiyle bağlarınızı kuvvetlendirmenizi sağlayacak kararlar alabilirsiniz. Bir ilişki veya iş birliği istikrarlı bir geleceğe katkı sağlayabilir. Romantizm sevgi temalı ilişkilere iyi gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Kasım 2022)
İnsanları memnun etmekle uğraşacağınız bir gün geçireceksiniz ve kendi isteklerinizi bugün ön plana çıkarmak için bir hayli yoğun çabalar harcayacaksınız. Bazı değerlere fazla önem veriyorsunuz. Bu değerlerin yıkılması sizi oldukça sarstı. Yakın çevrenizdeki insanlar sizin bu halinize çok üzülüyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2022)
Kartınız Affetme... Öz gezegeniniz Jüpiter bugün yüz yüze geleceğiniz ilişkileri belirliyor. Tam anlamı ile astrolojide bu eve olumlu açısal ev diyebiliriz. İşinizde başarılısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2022)
İçinizdeki yalnızlık duygusu, sürdürdüğünüz ilişkideki bazı sorularınızdan kaynaklanıyor olabilir. Problemleri en aza indirgemek için önünüze koyduğunuz formüller gönül kırıcı olabilir. İş yerinde bazı arkadaşlarınızın olumsuz tutumları nedeniyle aranızda sorunlar çıkabilir. Sakin olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2022)
Bugün sürpriz kelimesini tam anlamıyla öğrenebilirsiniz. Rakipleriniz size gün içinde uğraşacak pek çok konu yaratabilir. Her ne kadar sorunlara çözüm bulmayı başarsanız bile biraz huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu duyguya kendinizi çok kaptırmayın. Hayatı kontrol edemeseniz de zorlukların üstesinden gelebildiğinizi unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Kasım 2022)
İş hayatınızda bugün yorucu ve sıkıcı bir gün geçireceksiniz. Rutin işlerinizden başka bir işle ilgilenmeyeceksiniz. İş yerinizdeki gelişmelere tepkisiz kalmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2022)
Sevgilinize yaklaşımınız, onun sorunlarına çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir. Son zamanlarda işlerinizde bir yoğunluk var. Yoğun iş yaşamına alışıksınız. Üstelik etkin olduğunuz, yeteneklerinizi ortaya serebilecek olanaklar bulduğunuz bir iş yaşamından hiç de rahatsız değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Kasım 2022)
Paraya olan ihtiyacınız bugün tepe noktasına varacak. Borç isteyecek bir yer de bulamayabilirsiniz. Hafta başındaki gereksiz harcamalarınızın cezasını çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Kasım 2022)
Bir düşmanınız var. Sizin için iyi şeyler düşünmüyor. Size zarar verebilecek bazı girişimlerde bulunabilir. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed