Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Hassassınız. Duyarlı olduğunuz şeyler oldukça fazla. Sizde bu özelliğin bir cazibe yarattığı düşüncesinde olanlar, size karşı özel bir yakınlaşma çabası içine girebilirler. Bir konudaki onaylanma ısrarcılığınız, barındırdığınız birtakım gizlikuşkulardan kaynaklanıyor olabilir. İnsan ilişkilerine biraz daha az beklentili bakabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk hayatınızda oldukça ışıltılı bir dönemdesiniz. Partnerinizle ilişkiniz herkesi kıskandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Uzak yerlere yapacağınız iş seyahatleri ufkunuzu genişletebilir. Oradaki teknolojilerin ayrıntılarını inceleyip kendi tesislerinize monte edebilirsiniz. Yapacağınız yatırımlar istihdam sağlayıp birçok kişiyi mutlu edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Evde başlayan ve sizi gergin kılan bir hareketlilik söz konusu. Planlı olmanız gereken bu süreçte evde bazı değişiklikler yaparak güne başlıyorsunuz. Ancak aile içi ilişkiler ya da özel hayatınızda olup bitenlere dikkat etmelisiniz. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda ise olumlu bir süreç, Daha somut planlar yapacak, yatırımlarınız üzerinden kazançlı sonuçlar alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Mesleğinize önem verebileceğiniz hareketli bir gündesiniz. Kısa yolculuklarda bilgilerinizi arttırma yoluna gidebilir, tanışabileceğiniz ilginç kimselerle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. İş yerinizde istediğiniz değişiklikler için uygun bir zaman.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Sıkıntılarınız gelip geçici olmayabilir. Bu kadar soğukkanlı karşılamanız zararlı olabilir. Tedbiri elden bırakmamalısınız. İçinde bulunduğunuz karmaşık para ilişkileri, iradeniz dışında şekillenmelere çok elverişli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Sağlığınızla ilgili konularda bazen çok hassas davranıyorsunuz. Bugün de içinizdeki sesi çok fazla dinleyecek ve gereksiz kuruntulara kapılacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed