Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Yaratıcılık gerektiren işlerinizin veya yaratıcılığınızın size daha fazla maddi getirileri olabilir. Ancak, bunun farkında olmamanız nedeniyle olası fırsatları kaçırma riskiniz var. Lütfen bu tür konuları ihmal etmeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Bugün kendinizi güçsüz ve yalnız hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Bugün yakın çevrenizle olan iletişiminizde bazı aksamalar yaşayacaksınız. Bir büyüğünüzün sağlık sorunu kafanıza takılacak. Dışınıza yansıtmadığınız ince,hassas bir yönünüz var ki aileniz konusunda sizi oldukça zayıf yapıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Bugün oldukça hassas davranıyorsunuz. Çevreniz size yaklaşmak konusunda oldukça çekingen.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Size göre başkalarına karşı duruşunuzda zaafiyet gibi görünen mizacınızın bazı doğal parçaları, aslında size artı değer katan güzel şeyler olabilir. Onları gizlemeye çalışmak yerine kontrollü olarak dışarıya yansıtmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Ay burcunuzda ve sizi önemli başlangıçlar yapmak konusunda harekete geçiriyor. Beklentilerinizi büyütmek yönünde önemli adımlar atabilirsiniz. Özgürce hareket edebilmek, hayatın olumlu yanlarına odaklanmak sizin için kolay olacak. Ancak iş hayatında arka planda kalma gereği var. Bu alanda acele karar almaktan çok, eldeki işlere dikkatin verilmesi gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ekim 2022)
İş hayatınızda bazı iniş çıkışlar olabilir ve iş ortamınızdaki hareketlilik artabilir. Her zamankinden çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz ve üzerinize aldığınız sorumlulukların arttığını hissedebilirsiniz. Karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz ve düşüncelerinizi toplamakta zorlanıyorsunuz. enerjinizi sizin için öncelikli alanlara yönlendirmeniz oldukça önemli olacaktır. Sabırsız davranma eğiliminin size zarar vereceği bir gündesiniz ve girişimlerinizde dikkatli davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Son günlerde kafanızı parasal konulara çok fazla yoğunlaştırmış durumdasınız. Sürekli aklınızda yatırım yapma planları oluşmakta. Fazla aceleci davranmamaya özen gösterin
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ekim 2022)
Çok etkilendiğiniz kimi insanlarla, bazı kökten yenilik kararları içine girerken acelecilikten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed