Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Bugün herhangi bir yerden güzel haberler almanız mümkündür. Bu haberler hayatınıza yeni bir yön vermenize de neden olabilir. Ailenizden kaynaklanan bir sevinç yaşamanız da ayrıca mümkündür. Para ve iş konularında ani kazançlarınız olabilir.Çevrenizde bulunan bir arkadaş ya da iş ortağınızla bir yatırıma gitmeniz ve bunun sonucunda da yüklü miktarda para kazanmanız olasıdır. Cinsiyetiniz ne olursa olsun bir erkekle tanışıp, yakınlı kurmanız olasıdır. Bu kişi sizin bazı sorunlarınızın çözümünde önemli bir rol oyanayabilir. Yakınlığın türü sizin cinsiyetinize göre değişebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Güzellik ve bakıma ağırlık verebileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz bir gün. Yakınlarınızdan size eşlik etmelerini isteyebilir birlikte günlük işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işlerle de uğraşabilir, ailenizle, ihmal ettiğiniz konular üzerine eğilebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Kartınız Zaman... Aktifsiniz ve dostlarınıza sürpriz yapmaya meraklısınız. Bugün sürprizlerle karşılaşacaksınız. Bunun mutluluğunu her şeye bedel olarak göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Gücünüzün yerinde olması ve kendinize olan güveniniz bugün sizden beklentiyi de arttıracak. Verdiğimin karşılığını mutlaka almalıyım diye hırs yapmayın. Bugün daha çok sizden gider, başka gün yorulmadan kazanırsınız. Denge o kadar da dinamik bir şey değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Önünüzü göremediğiniz koşullar ve belirsizlikler altındasınız. Bazı düşüncelerinizi ya da planlarınızı ertelemeli,olayları oluruna bırakmalısınız. Geçmişin getirdiği sorunları aşmak ise kolay olmayacak. Kabullenme içinde olmanız, iyimserliğinize sığınmanız yararınıza. Sosyal çalışmaların getirdiği sorumluluklar artarken, düşüncelerinizi paylaşacağınız aktiviteler dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Sizden süratli bir tempo bekleniyor. Bu enerjiyi kendinizde bulacaksınız.Özel yaşamınız nedeniyle işlerinizi ihmal etmek durumunda kalmanızı, çevrenizdekiler anlayışla karşılayacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Maddi konularda harcamalarınızda genel bir artış olabilir ve üzerinde fazla düşünmeden masraflar yapabilirsiniz. Özellikle maddi konularda da isteklerinize ulaşmak için aceleci yaklaşımlarınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Kıskançlıktan kaynaklanan bir hakarete mazur kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızı iyi seçmeli ve onlarla ilişkinizde dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed