Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Enerjinizi doğru yönlendirirseniz çevrenizdeki insanların ilgisini çekecek ve onların sempatisini kazanacaksınız. Enerjinizi doğru yönlendirirseniz çevrenizdeki insanların ilgisini çekecek ve onların sempatisini kazanacaksınız. Arkadaşlarınızın eğlenme tekliflerini kabul edin zararlı çıkmazsınız. Duygusal ilişkilerinizde oldukça başarılısınız. Duygularınızı açıklayabilir ve beklediğiniz karşılığı bulabilirsiniz ancak sizi çekemeyen kişilerin de araya girmeleri ihtimali var. Böyle bir duruma karşı da önleminizi almalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Etrafınızda şevkinizi azaltan şeyler yaşanıyor. Bunların çoğuna aldırmayabilir, bu yüzden hiçbir şey de kaybetmiş olmazsınız. Bugünlerde, gerekli gereksiz her şeyi kafanıza takacak bir ruh durumu içersindesiniz. Aldığınız birtakım kararlarınız önünüzü açabilir. Fakat bu kararlara karşı çıkan bazı insanları, düşman gibi görmenize de hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Dostlarınızla konuşurken ani bir karar alabilirsiniz. Bu karar aşk hayatınızla ilgili olacak. Mantıklı davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2022)
İşiniz iletişim yeteneklerinizle ilgiliyse bugün deymeyin keyfinize. Çok yaratıcı bir gün olacak sizin için. Çılgınca eğlenecek ve beğenileceksiniz. Etrafa konuşmalarıyla neşe saçan, bilgisiyle fayda sağlayan kişi olacaksınız. Tek başınıza bugün olumlu şeyler üretebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Bugün kendinizi anlatmaktan ziyade karşınızdakini anlama gayretinde olabilirsiniz. Hatta bu yüzden iş ortamınız size yorucu gelebilir. Kendi iç sesinizi dinlemek için evinizde biraz yalnız kalmak isteyeceksiniz. Eve dair işleriniz sizin için daha önemli ve öncelikli hale gelebilir. Evinizi yeniden düzenlemeyi, yeni eşyalar almayı düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Bugün bazı yarım kalmış işlerinizle uğraşmak durumunda kalacağınız bir gün geçireceksiniz. Elinizdeki işler sizin sevdiğiniz, yeteneklerinizin gelişmesini sağlayan işler olduğu için mutlusunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2022)
İlişkinizi kalıcı bir beraberliğe hazırlamak için, karşılıklı kıskançlıklardan kaçınmalısınız. Yeniden umudunuzun yeşerdiği bu birliktelikte, biraz aceleci davranmanız gerekiyor. İş yerinde boş yere kendinizi üzüyor, çevrenizde size bağlı kimseleri de tasalandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Önemli bir satış işinden haberdar edilmemek sizde belli bir gerginlik yaratacak. Maddi konulardaki belirsizlikleriniz bu sıralar değişimlere açık. Yeni açılımlara yöneleceğiniz oluşumlar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Sağlık konularında hassas olmanız gereken bir dönem. Daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed