Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2022)
Bugün sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili hiç ummadığınız destekleri alacağınız bir gün. Sürpriz gelişmelerle kendinizi daha iyi hissedebilir, bazı arkadaş toplantılarına istekli bir şekilde katılabilirsiniz. Tahmin etmediğiniz kişilerden duyacağınız haberler, sizi bazı yönlerden değiştirecek ve hayata, insanlara, olaylara bakış açınıza büyük bir yenilikler getirecektir. Daha doğrusunu söylemek gerekirse manevî duygularınızda adeta bir sıçrama yaşayacaksınız denilebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Nisan 2022)
Sevecen, yumuşak biri olmanız, sevinci olduğu gibi hüznü de yoğun yaşamanıza yol açabiliyor. Bunu çok belli ettiğiniz ciddi bir arkadaş zenginliğiniz var. Derin üzüntülerin, coşkulu mutlulukların insanısınız. Arkadaş ilişkileri sizin için çok önemli. Ama beklenmedik bir kararlılıkla bir anda da bitirebiliyorsunuz. Kolay güven duymuyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2022)
Kartınız Başarı... Başarınızda payı olan sevdiklerinizi takdir etmeniz gereken bir gündesiniz. Sizi destekleyen insanları unutmak zaten size göre bir davranış değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2022)
Her başı sıkışana yardım etmeye kalkarsanız kendi sorunlarınıza zaman bulamazssınız. Kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırın. Yatırım girişimleri için beklediğiniz müjdeli haberi yakın zamanda alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2022)
Stresli şartlardan uzaklaşıyorsunuz. Son bir hamle ile gün ortasına kadar eldeki işleri sonlandırmanız mümkün. Zira sizi canlı kılan sosyal hayat ve değişik ortamlarda yaşanacak keyifler beklemekte. Yaratıcılığınızı harekete geçiren olumlu başlangıçlar içinde olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilişkilerin hareket kazandığı bu süreçte özgürlük duygunuz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Nisan 2022)
İşyerinizdeki karışıklık veriminizi çok etkiliyor. Bu karmaşa arasında işinize yoğunlaşmanızın beklenmesi biraz fazla talepçilik gibi. Performansınızla ilgili memnuniyetsizlikler bugünlerde dile getirilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2022)
Hayatınızda sürekli aklınıza gelen bir kişi var mı? Öyleyse buluşmanın tam zamanı. İlişkinize zarar vermeyi engellemek için bir demet çiçek yeterli olabilir. Başkaları ile görüşmek için vakit ayırın. Hislerinizin sizi nereye götüreceğini bilirsiniz. Bu duygular sizi bu gün çok özel bir yere götürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Nisan 2022)
Biraz sıkışıklığınız var, ama yine de bir yakınınızdan destek isteyip istememekte kararsızlık çekiyorsunuz. Alabileceğiniz bir destek hayatınızı hiç olmazsa geçici olarak biraz rahatlatabilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Nisan 2022)
Göz yumacağınız bazı küçük hatalar, ilgili kişiye kazandırmaya çalıştığınız yaşamsal deneyimleri zenginleştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed