Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
25-27 Ocak arasında harcamalar artabilir, bu üç günde zor işlerden nefret edeceksiniz. Küçük dükkanları alışveriş merkezlerine tercih edin. Bazı konulardaki yargılarınız size zorluklar getirebilir. Duygusal ilişkilerinizdeki kuşkularınızın etkisininin dönem dönem artacağını aklınızdan hiç çıkarmayın. Sosyal çevrenizdeki kişilere karşı bazı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Size gelen bir teklifi reddetmeniz olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Yarına bırakmaktan çekinmemeniz gereken bazı şeyler var. Bu erteleme, sürdürdüğünüz anlamsız moralsizliği bir anda yok edebilir. Özen ve dikkat gerektiren birtakım konularda acele kararlar alma isteği içindesiniz. Bu acelecilik, yerli yerine oturmuş şeyleri yerinden oynatabilir. Bu anlamdaki üzüntüleri bir sürpriz olarak yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Kartınız Meditasyon... Bugün baş bölgenizi yönetiyorsunuz adeta. En belirgin yönünüz sürekli düşünce ve sabırsızlık. İçinizden öfkelendiğiniz birileri olabilir. Saldırganlaşmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Birlikte zaman geçireceğiniz insanları bugün özenle seçin. Boş sohbetler ve amaçsız hareketler keyifli belki ancak zaman kaybı yaşatabilir. Fikirlerin tartışıldığı ve aykırılıkların hoş görüldüğü arkadaş ortamlarına yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Yeni sorumluluklar ve iş hayatında yenilenmelerin öne çıktığı söylenebilir. Dikkat çekici gelişmeler hızlanırken, önemli görevler gündemde olacak. Başarılarınızın toplum tarafından görülebileceği fırsatlar bulacaksınız. Aynı zamanda üstlerle ilişkiler bu dönem olumlu bir süreç geçiriyor. Ancak eve ait fedakarlıklar ve yükler unutulmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Bir dostunuza iş yaşamında gösterdiğiniz desteğin karşılığını ondan göremeyeceksiniz. Bugünlerde iş bağlantılarınızdaki yeni yönelimler çok mütevazi. Ama bu, yaşanılan süreçle ilgili bir durum.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Aile içinde denetimden çıkmış olan savurganlığın nihayet önünü kesebildiniz. Yakında bir para haberiniz olacak. Bugünlerde maddi durumunuz iyice bir düzene girmiş gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Bugün yediğiniz bir şey yüzünden rahatsızlık duyabilirsiniz. Bu yüzden yiyip içtiklerinize dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed