Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Bugün alabileceğiniz davet tekliflerini kabul ederken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü davet edildiğiniz yerde, karşı cinsten birisiyle hiç de tahmin etmediğiniz nedenlerden dolayı tatsızlık yaşamanız olasıdır. Maddi açıdan varolan sorunların çözümlenmesi, sosyal etkinliklere katılmanızı sağlayacaktır. İmkan bulursanız çevrenizden uzak olmanız sizi istemediğiniz kimselerle karşılaşmaktan kurtarabilir. Olayları farklı kişilerden soruşturup, ona göre karar vermelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Yakın çevrenizle ilişkileriniz ve yapabileceğiniz çok sayıda kısa yolculuk olabilir. Eğlenceli aktivitelerde bulunabileceğiniz ve dost ortamlara girebileceğiniz hareketli bir gün. Ay, yakın çevrenizle güvene dayalı ilişkilerinizin güçlenebileceğini belirtiyor. Eğlenceli toplantılar ve zevkli yolculuklar gündeminizde yer alıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Bugün kendinizi biraz kötü hissedebilirsiniz. Yaptığınız bir hatanın bedelini ödediğinizi hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Patron ile aranızdaki anlayış susitimal boyutuna varabilir bugün. Daha çok çalıştıkça daha çok üretmenizi bekleyen bir yaklaşım ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu arada izin isteyecekseniz koşulsuz alma şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Evde başlayan ve sizi gergin kılan bir hareketlilik söz konusu. Planlı olmanız gereken bu süreçte evde bazı değişiklikler yaparak güne başlıyorsunuz. Ancak aile içi ilişkiler ya da özel hayatınızda olup bitenlere dikkat etmelisiniz. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda ise olumlu bir süreç, Daha somut planlar yapacak, yatırımlarınız üzerinden kazançlı sonuçlar alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Günün ilk yarısında iş yaşamınızda çeşitli engellemeler ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durum gergin davranmanıza sebep olacak ve çevrenizden uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Özellikle birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Detaylarla uğraşmak canınızı sıksa da bugün ayrıntılara biraz daha dikkat etmeye çalışın. Öğleden sonra ise işinizle ilgili olumlu gelişmeler olabilecektir ve girişimlerinizde başarılı olabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Para konusunda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir gün, bugün. Bir takım borçlarınızı kapatma fırsatı edineceksiniz. Bir yakınınız size para yardımında bulunmayı teklif edebilir. Yine de kendi bütçeniz konusunda başkalarına bilgi vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Sigarayı azaltmanız konusunda sizin dışınızda bütün herkes aynı görüşte. Bunu size mutlaka bir doktorun söylemesi gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed