Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Bazı kişilerin ilerlemenizi engelleme veya durdurma eğilimi konusunda ikna olmuşa benziyorsunuz. Ayrıca, bu konuyu açıklığa kavuşturmak istediğiniz de aşikar, ancak biraz beklemekte fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Enerjinizi doğru olarak kullanabilirsek bugün bazı önemli konularda yararlı yenilikler yapabilirsiniz. Bu olaylar size mutluluk da verebilir. Genel anlamda hareketli ve renkli bir gün geçireceksiniz ve gün boyu elinize birçok fırsat geçecek. Sağlığınız konusunda ise daha dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
AŞK: Bugün duygularınızı çokgüçlü olarak açığa çıkaracaksınız.Platonik aşk yaşayanlara budurum elbet daha yararlı olacak.En azından boş hayallere kapılmasevdasını terk edecekler. Enbüyük kârınız da bu olsa gerek.İŞ: Hemen herkesin sıkıntılarını siz gidermeyeçalışıyorsunuz. Bu durumda kendinizden ödünvererek mali sıkıntıları hazırlıyorsunuz.SAĞLIK: Sorunlarınız artıkça kendinizi acizhissederek moral çöküntüsü yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Başarı için doping etkisi yapacak etkenleri iyi kullanmanız sizi hedefinize daha çabuk ulaştıracaktır. Ortak projelerde titiz bir etüt çalışması yaparsanız ileride oluşabilecek aksaklıklar nedeniyle yaşanacak hayal kırıklığının önüne geçebilirsiniz. Sağlığınız için yeniden spora başlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Ortaklıklardan yana size destek verecek ilişkiler içindesiniz. Yeni oluşumlar aynı zamanda ortaklıklarınızın hızlı ilerleyeceğini gösteriyor. Önerilerin hayatınıza getireceği avantajları iyi kullandığınızda önünüz açılacak. Yakın arkadaşlıklar açısından da keyifli bir dönem. Daha iyi anlaşılır olacağınız söylenebilir. Sosyal hayatınıza hareket getiren aktiviteler sürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Sırtınızı verdiğiniz yerler sağlam görünüyor. İşlerinizde göz korkutan bazı gelişmeler, önümüzdeki günlerde size ummadığınız sevinçler yaşatabilir. Biraz daha sabırlı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Sevgilinize kapris yapmayın. O bundan hoşlanmıyor. Dikkatli davranmanız gereken bir gün. Çevrenizde inanamayacağınız gelişmeler olabilir. Bu yüzden hazırlıklı olun. Karamsarlığa kapılmayın. İş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştirme imkanı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Artık günü kurtarmaya çalışmaktan daha fazlasını yapmalısınız. Bugünlerde elinize yüklü bir para geçebilir, bu parayı akıllıca kullanmaya özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Son defa, diyerek sürekli kendinize izin verdiğiniz kötü alışkanlığınız, sadece sizi değil, yakın çevrenizi de etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed