Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2022)
Bugün iş hayatınızda alışılagelmeyen bir şekilde aktif ve enerjik olacaksınız. Önünüze çıkan engelleri rahat bir şekilde aşacak ve problemlere kolayca karşı koyabileceksiniz. İşte başarılı olmanız moraliniz üzerinde de etkili olacak ve aşırı çalışmanız gerekmesine rağmen yorgunluk hissetmeyeceksiniz. Duygusal hayatınızda da önemli bir hareketlilik gözleniyor. Eğer bekarsanız sorun yok, ancak birlikte çıktığınız biri varsa kötü sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Çünkü, arzuladığınız kişi ya sizi arzu etmiyor olabilir ya da onunla kaçamak yaptığınız zaman arkadaşınızın çevresi tarafından yakalanabilirsiniz. Bu da gerçek arkadaşınızla ilişkilerinizde büyük yaralar açabilir. Enerjinizi yapıcı ve kararlı bir biçimde kullanacak, başarılı organizasyonlar yapacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ekim 2022)
Toplumsal yönünüz güçlü olacağından çevrenizle iyi ilişkiler kurabilir, çalışma arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Beden sağlığınıza özen göstermekisteyebilirsiniz. Sporla ilgilenmek istiyorsunuz. Bununla ilgili kararlar alıp uygulamaya başlamak için ideal birgün. Hiç beklemediğiniz teklifler almanız ve değerlendirmek istemenizde olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2022)
Kartınız Sessizlik... Birileriyle sohbet etmeye hazır konumda değilsiniz. Serüvenci ve enerjik tavırlarınızdan eser yok. Bu sizler için geçici bir süreç. Kırılgan ve kaprislisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2022)
Eşinizle birlikte gireceğiniz çevrelerdenya da gireceğiniz sosyalçevrelerde edineceğiniz partnerlerdendolayı keyifli bir gündesiniz.Okuyup öğrenmek, seyahatler,iletişim yeteneğinizi kullanarakyapılacak işler için uygun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2022)
Gezip görmek ve yeni şeyler öğrenmek hevesiyle güne başlayacaksınız. Özgürleşme ve kişisel gelişim konuları önceliğiniz olabilir. Ancak öğle vakti işe dair konular öne çıkmaya başlayacak. Kariyeriniz açısından oldukça önem verdiğiniz çalışmalarınızla ilgili önemli gelişmeler gözüküyor. Dikkatinizi işinize vermeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ekim 2022)
Hayattan kısa zamanda fazla bir beklenti içinde değilsiniz. Planlarınız çok uzun vadeli. Bu size iş ilişkilerinde bir rahatlık, bir olgunluk veriyor. Sakin, sabırlı tavırlarınızla saygı uyandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2022)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ekim 2022)
Bugünlerde beklentili olarak yüklü harcamalar yapabilirsiniz. Fakat kesin sonuç paradan çok, isabetli, akılcı kararlara bağlı görünüyor. Bu konuda size yalnızlık yaşatmayacak insanlar görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ekim 2022)
Bir konuyla ilgili önünüze koyduğunuz engeller, biraz abartılı endişelerin sonucu gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed