Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
İçinizdeki maceraperest Yay ruhu uyanıyor ve türlü heyecan yaşama, seyahatler, eğitim, medya, bilişim, elektrik elektronik, dış ticaret, halkla ilişkiler, yabancılarla ilişkiler, yurtdışı bağlantıları, büyüme, genişleme başlıklarında kendinizi tutmakta zoÖnümüzdeki bir yıl içinde, sık sık seyahat etme şansı bulabilir, şanslı yolculuklar yapabilir, yeni şeyler öğrenmek isteyebilir, bu amaçlı eğitimlere başlayabilirsiniz. Öğrenci Yay’lar için de güzel bir dönem olacaktır. Öğretmenlerin desteği ilerlemenizi kolaylaştırırken, yüksek öğretim ve araştırma konularında farklı destekler ve fırsatlar da söz konusu olabilir. Farklı kültürlere, felsefelere ya da metafizik konulara merakınız artabilir ya da bu alanlardaki bilginizi çevrenizle paylaşmak veya fikirlerinizi pazarlamak isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
Çevrenizdeki sağlamcı insanlar size gitgide itici geliyor. Bazı arkadaşlarınızın hayatla ilgili gerçekçi çekincelerinden bile bugünlerde rahatsızlıklar duyuyorsunuz. Epeydir aklınızda olan biraz çılgınca planlarınızın bu bakışınızda etkisi olabilir. Bir yakınınızın özel ilişkisindeki açmazları sizde üzüntü yaratıyor. Ona karşı beslediğiniz sevgi, sizi harekete geçirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
İnsan ilişkileriniz bugünlerde çok fazla olumlu görünmüyor. İnatçı bir yapıya sahip olmaya başladınız. Bu durum sosyal çevrenizde geleceğe yönelik sıkıntılar yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
İçinde bulunduğunuz durumun değerlendirmesini yeniden yapmalısınız. Bugün geçmişinizle ilgili egolarınız gündeme gelebilir. Eski arzularınızın yeniden şekillendirmek size sadece zaman kaybettirecek. Ailenizle ilgili güzel sürprizler oluşabilir. Özlediğiniz ortamlarda yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
Burcunuzda ilerleyen Ay sizi canlı ve güven getiren koşullara itiyor. Artık daha bilinçli adımlar atmakta kararlı olacaksınız. Kişiliğinizi en olumlu ve cesur biçimde ortaya koyabileceğiniz konular dikkat çekecek. Özellikle hayata bakışınız genişleten temalarla yol alabilirsiniz. İş hayatında çaba göstermeniz gereken yeni organizasyonlar içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
Umut bağladığınız biri sizi üzdü. Oysa onun boş vaatleri sizi heyecanlandırmıştı. İşinizdeki bir iki gediği kapatacaktınız. Yeniden planlar yapma gereği doğdu. Haftanın ilk günü hiç beklemediğiniz bir şekilde bu yeni planların içinde yer alabilir. Ama dört elle sarılmadan biraz düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığınız var. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın. Büyük umutlarla katıldığınız toplantılar verimsiz geçiyor. Bu toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
Yeni girdiğiniz bir taksitin şimdi ne kadar gereksiz olduğunu düşünüyorsunuz. Bazı harcamalarınız gerçekten çok lüzumsuz. Çevrenizde bu konuda sizi uyaracak, kulağınızı bükecek birileri de yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz, küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed