Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2023)
İlerleme sağlamak istediğiniz konularda başarılı olmak için çok çalışıyorsunuz. Hedefinizi belirlerken, birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız kişilerle ortak proje ve planlar yapabilirsiniz. Romantik ilişkiler veya iş birlikleri söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Nisan 2023)
Bazı zorunluluklarla gönülsüz giden bir yakınınızı uzak yerlere uğurlayacaksınız. Önümüzdeki günlerde bu anlamda üzüntüler söz konusu. Dominant kişiliklerin dost çevrenizde sorunlar yarattığını düşünüyorsunuz. Birtakım kümeleşmelerin bilinçli örgütlendiği fikrindesiniz. Bu konularda sağlıklı tartışmalarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2023)
Bugünlerde kendinize yeniilgi alanları edinmişolmanız gözden kaçmıyor.Keyfiniz yerinde veEdindiğiniz yeni alanlardada başarılı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2023)
Yurt dışı, seyahat veya eğitim konularından yana olumlu bir gündesiniz. Hukuki bir meseleniz varsa olayı tatlıya bağlama ve uzlaşma şansınız bulunuyor. Taraflar uyumlu olacaklar. Uzak yerlerdeki tanıdıklarınızla temasa geçin. Gelişmeleri lehinize döndürebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2023)
Ortalıklar ve başkalarının hayatınız üzerinde etkisi sizi ikilemde bırakabilir. Özellikle gün ortasından sonra ortak paralar konusu sizi düşünmeye itmeli. Tek başına hareket etmekte zorlamanız ve yakın ilişkilerde duygusal baskılar söz konusu. Biraz gevşemeye çalışmalı içinde bulunduğunuz yenilenmeleri kabul etmeye istekli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Nisan 2023)
İş yaşamınızda günlük rutin işlerinizi devam ettireceğiniz ve bu konuların üzerine yoğunlaşacağınız bir gündesiniz. İş ortamınızda birlikte çalıştığınız kişilerle çeşitli sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız bu gerilimler konuların üzerine konsantre olmanınızı da zorlaştıracaktır. Bugün sizinle ilgili olmayan konulara yardım maksadıyla bile olsa karışmamaya çalışmalısınız. Küçük görünen konular ilerleyen saatlerde önemli sorunlar yaşamanızla sonuçlanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2023)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Nisan 2023)
Harcamalarınıza çok dikkat ediyorsunuz ve akılcı kararlar alıyorsunuz. Ödemelerinizi de disiplinli bir biçimde yapıyorsunuz. Bu gidişle paranızı iyice kontrol altına alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Nisan 2023)
Aklınızın ve enerjinizin tamamını işinize vermeniz,. özel yaşamınızda hatalar yapmanıza neden olabilir. Hayatın her alanıyla aynı iletişimi kurmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed