Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2023)
Enerjik tutumunuz bazı yeni alanlarda çalışmalara başlamanızı ya da geçmişte başladığınız bir girişim varsa istediğiniz sonuçları almanızı sağlayacaktır. Bazı konularda kendi kurduğunuz hayal dünyasının dışına çıkamıyorsunuz. Pratik yönleriniz ortaya çıkacaktır. Bu dönemde kendinize vakit ayıramamaktan şikayetçi olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ocak 2023)
İlerleyen saatlerde küçük bir grupla geçmiş bir sorun üzerinde yeniden konuşmalarınız olabilir. Bütün bu konuşmaların sonucunda, üzerinde düşünmekte olduğunuz konular hakkında karalara varabilirsiniz. Sorumluluk duyup ele aldığınız konularda şansınız yanınızda olacak. Kimi tartışmalarda gösterdiğiniz dik başlı tavır, bazı özel fırsatları yakalamanızı engelleyebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2023)
AŞK: Sevilip, değergördüğünüzde partnerinize karşıbir hayli cömert oluyorsunuz.Bugün gezi ve eğlence yerlerinedavet ederek onun mutluluğunaortak olacaksınız. Ama iş yeriniziihmale kalkışmayın.PARA: Çok uzaklardan gelen maddi veya maneviyardım sizin için hiç fark etmeyecek. Çünküişinize son derece hakimsiniz ve güçlüsünüz.SAĞLIK: Elektroniklerle uğraşarak hem gözünüzüyoruyor hem vücudunuzu yoruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2023)
Para konularında riskli durumlara açık olduğunuz günlerdesiniz. İş değişikliği, yeni bir hobi ya da uzun vadede kâr elde edeceğiniz riskli bir yatırım muhtemel senaryolar olabilir. Gökyüzü “daha emin adımlar atın” diyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2023)
Hayatın keyfileri ve dostluklar size neşe getiriyor. Ortak paylaşımlar, yaptığınız çalışmaların sonuçları açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Sosyal ortamlarda daha fazla bulunacağınız ve yeni ilişkilere yöneleceğiniz söylenebilir. Bu arada geleceğe dönük planlarınızda büyük beklentilerden kaçının. Bir süre daha beklemeli, tutarlı hedeflere odaklanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ocak 2023)
Yarın iş arkadaşlarınızla aranızda, geleceğe yönelik konuşmalar geçebilir. Umutlarınızın önünde hiçbir engel görünmüyor. İşyerinizde keyifli, verimli ve çok koşuşturmalı bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2023)
Bugün duygusallığınız sizi huzursuz edebilir. Artan güvenlik ihtiyacınız karar vermenizi zorlaştırıyor. Duygularınızın sesinden çok mantığınızın sesini dinlemenizde yarar var. Duygularınızın mantığınızın sesini bastırmasına izin vermeyin ve düşündüklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ocak 2023)
Parasal konularda kendinizi frenlemeyi bir türlü beceremiyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla bir takım gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. İlerleyen günlerde maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden harcamalarınızı azaltmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ocak 2023)
Yakında biraz uzun sürecek bir yolculuğunuz olabilir. Bu yolculuk nedeniyle duygusal davranıp isyan bayrağı açmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed