Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2023)
Alışılmıştan çok çok daha güçlü olduğunuz bir yapıdasınız. İnsanlar üzerinde kesin bir otoriteye sahipsiniz ve istediğiniz herşeyi, herkese kabul ettirebilirsiniz. Size karşı çıkan kimseleri de bağırıp çağırarak değil mantıklı şekilde ikna edebilirsiniz. Bir süreden beri ilgilendiğiniz ve bugüne kadar yaklaşma imkanı bulamadığınız karşı cinsten birisi varsa bugün onu elde etmek için her türlü imkana sahip olacaksınız. Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa birlikte olduğunuz insanla son derece uyumlusunuz. Akşam saatlerinde bir veya birkaç kişiye bazı ikramlarda bulunmanız, onları bir yerlere götürmeniz olasıdır. Bu durumdan son derece zevk alacağınızı da bilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Şubat 2023)
Koşullarınızı iyi değerlendirmelisiniz. Eksik değerlendirmeler, gizlenmiş bazı problemleri gözden kaçırmanıza yol açabilir. Belli konulardaki destek arayışlarınızda bir yöntem yanlışlığı içindesiniz. Önümüzdeki günlerde kısa yolculuklarda, moralsiz olduğunuz konularla ilgili bazı boşlukları doldurma fırsatı yakalayabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2023)
AŞK: Durağan bir güngeçirdiğinizi sansanız da güniçinde ani hareketlilik olacak. Aşkkonusunda olumsuzlar günışığına çıkacak ve birbirinizianlama fırsatı yakalayacaksınız.Zamanınızı iyi değerlendirin.İŞ: Arayacaklarını sandığınız kişilerin sizleriaramaması moralinizi bozmasın. Onların dabaşkaları ile anlaşma yapması gerekli.SAĞLIK: Bademciklerinizi üşüterek iltihaplanmasorunu yaşayabilirsiniz. Limonlu çay için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2023)
Plansız ve hızlıca içine daldığınız bir aşk kapıda sanki. Bekârsanız bağlanmak, evliyseniz bağlı kalmakla o anı yaşamak arasındaki ikilemler bile sizi mutlu etmeye yetiyor. Onun ne düşündüğünü merak ediyorsunuz ama bugün bunu öğrenmek mümkün olmayacak. Israr etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2023)
Son dönemde kendinizi iş ortamında oldukça geliştirdiniz. Şimdi biraz düzen sağlamak adına yapmanız gereken işler var. Organize olunması gereken konular üzerinde durabilirsiniz. Pratik ve çözüm üreten yanlarınızla dikkat çekici sonuçlar alabileceksiniz. Bir süre önce ertelenen işler ise zaman alabilir. Destek arayışınız sonuçsuz kalmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Şubat 2023)
Serinkanlı yaklaşımlar, ciddi boyutlarda yaşanan problemlerin ciddiyetini azaltabilir. Yetki problemleri yaşıyorsunuz. Serinkanlı yaklaşımlar, ciddi boyutlarda yaşanan problemlerin ciddiyetini azaltabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2023)
Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Şubat 2023)
Daha az parayla yaşama kararınızı başarıyla uyguluyorsunuz. Rahatınızdan ve konforunuzdan kesmeniz uzun zamandır düşlediğiniz birikimi yapmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Şubat 2023)
Abartılı bilgilerle gergin saatler yaşayabilirsiniz. Gerçeği öğrenip sakinleşeceğiniz dakikaya kadar bir, iki ilişkinizde tehlike arz edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed