Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2021)
Satış pazarlama, yayıncılık, iletişim, eğitim, bilişim, kısa mesafeli yolculuklar başlıklarındaki konularda yeniliklere açık veya eskiden başlamış ama ilerleme sağlanmamış olaylarda hareket sağlanabilecek on günlük süreçtesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Aralık 2021)
İş ve para konularında hala sıkıntılı olduğunuz günlerden birini daha yaşayacaksınız. Bu aralar gelir kaynaklarınızda bir tıkanma var. Birlikte olduğunuz insanın maddi desteği de bir anlamda siz de daha büyük bir sıkıntıya neden olmakta. Buna karşılık duygusal hayatınızdaki heyecan hala sürüyor. Bitecek bir ilişkinin bu kadar sıcak duygularla devam etmesi belki de iki tarafın birbirinden gelecek beklentisi olmamasından kaynaklanmakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2021)
Kartınız Yıldız... Bugünlerde Satürn'ün uzun süredir üzerinizde baskı yapması içinizde sıkıntılara sebep oluyordu. Artık bu bulutlar dağıldı ve önünüz aydınlık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2021)
Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi üzecek. Ama önemli bir durum değil. Mesleki hamleleriniz size başarı getirecektir. Ancak bunun için biraz sabırlı olmalısınız. Elinize geçecek toplu parayla ödemelerinizi yapmalısınız. Beklediğiniz haber yakında gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2021)
Ortaklaşa konuların, ikili ilişkilerin hayatınıza getirdiği etkiler var. Ortaklıkların yeniden şekil aldığı bu dönem kendi beklentilerinizde ertelemeler söz konusu. Gözden geçirmek istediğiniz konular yanında yeni öneriler üzerinde durmanız gereken bir süreç var. Olayların pek çoğunu tek başına ilerletmeniz kolay değil. Yakın beraberliklerde daha tutarlı ve olumlu bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Aralık 2021)
Bugün çalışma arkadaşlarınızla çeşitli problemlerle ilgili olarak ortak çözüm arayışlarına girebilirsiniz. Zengin referanslarınızın karşılığı olan kazanımlar içinde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2021)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Aralık 2021)
Maddi durumunuzun çok iyi olmadığı şu günlerde bile çevrenizdeki insanlara çok bonkör davranıyorsunuz. Biraz tutumlu olmayı öğrenmelisiniz, para harcamanın sırası değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Aralık 2021)
Gereksiz yere incinmemek için doğru değerlendirmeler ve tespitlerle beklentilerinizi aza indirebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed