Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Yöntemlerinizi empoze etmeye çalışmadan önce, diğerlerinin neler söylediğine de kulak vermelisiniz. Böylece, bulundukları durumu, geçmişlerini veya bakış açılarını daha iyi değerlendirebilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Çok inandığınız bazı doğrularınızın tüm insanlığın temel doğruları olması gerektiğinidüşünüyorsunuz. Çok az insan tartışmalarda sizin gibi, nasıl böyle düşünür şaşkınlığı yaşıyor. Bu nedenle bazı bazı hoyratlaşıyorsunuz. Darılanınız çok oluyor. Ama sizinle küskün kalmayı sürdürmek de çok zor. Hafta sonu daveti alacaksınız. Çok iyi gelecek, değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Sevdiğinize karşı duygularınız giderek yumuşuyor. Onunla anlaşma sağlamanız çevrenizi de rahatlattı. Sizler aşk insanısınız. Sevgisizlik sizlere göre değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Mesleki kariyeriniz jüpüterin yardımıyla yükselecek.Katılacağınız toplantılarda size mesleki destek sağlayacak insanlarla tanışabilirsiniz. Gizliden gizliye ilgi duyduğunuz insanında size karşı hisleri ortaya çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Günlük işler ve pratik olunması gereken yeni konular var. Çalışma şartlarınızı yenilediğiniz bu süreçte tembellik etmek yerine planlı ilerlemelisiniz. Pratik yanlarınızı geliştirmek adına daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Beklenmedik şekilde ortaya çıkan işler sizi hizmet etmeye zorlayacaktır. İş ortamındaki ilişkilerde daha özenli olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Aralık 2022)
İş hayatınızda bugün merakla beklediğiniz bir gelişme olumsuz sonuçlanacak ve sizi fazlasıyla huzursuz edecek. Gününüzü rutin işlerinizi bitirmekle geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Önümüzdeki günlerde bir alım satım işi size kent dışı bir yolculuk yaptırabilir. Değişiklik merakınız yeni masraflara yöneltiyor. Yeniden düşünün ve tek başınıza karar almayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Aralık 2022)
Fedakarlıklarınız ve yeteneklerinizin karşılığını bulması, iş ilişkileriniz içinde bunları iyi pazarlayabilmenizle doğru orantılı. İş dünyanızda imaj tazelemeye ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed