Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
İş hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi, maddi durumunuzu veya aşk hayatınızı ilgilendiren konularda en kolay ve size en yakın hangi fırsat yüzünü gösterdiyse, o alanda ilerlemek üzere seçeneklerinizi gözden geçirmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Pluton arasında oluşan olumlu açı, ikili ilişkilerimizde tutkuyu ön plana çıkartabilir. Önümüzdeki beş gün için, sevgi temalı ilişkiler açısından oldukça kuvvetli etkiler altındayız. Sadece kıskançlık veya gereğinden fazla sahiplenme türünde ufak tefek pürüzlere dikkat etmekte fayda var derim Niobe’ce!. Bugün öğle saatlerinde ilişkilerde elektirkli bir ortam oluşabilir, ancak geçici zira akşamüstüne doğru yenileyici ve küçük sürprizler niteliğinde gelişmeler yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Bugün içinizde bir kırgınlık var. Bu duyguyu haklı olarak yaşadığınızı düşünüyorsunuz. Birçok kişi de bu kırgınlığın tek taraflı yaşanmadığını ve sorumluluğun da tek tarafta olmadığı inancı içindeler. Bu konuda biraz daha objektif olmanız gerekecek. Yakında sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Alacağınız bu haberleri yerinde değerlendirebilmeniz halinde sevinciniz daha büyük olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Kartınız Seçim... Dostlarınıza olağanüstü ilgi, sevgi gösteriyorsunuz. Oysa aynı ilgiyi görmeyi siz de hak ediyorsunuz. Karşılıksız sevgilere çok dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Yaratıcı bir zeka ile hareket edebilmek sayesinde çok şey elde edebileceğiniz bir gündesiniz. Üretken ve ifadecisiniz. Yeni bilgiler almak için de kullanabilirsiniz bugünü n enerjisini, mevcut olanı olgunlaştırmak için de.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Pek çok konuda bakış açınız yenileniyor. Bugün eğitimle ilgili yeni kararlar ve değişik bilgiler peşindesiniz. Kişisel açıdan sizi heveslendiren kişilerle olan iletişiminiz artarken, olumlu faaliyetler içinde olacaksınız. Entelektüel alanda aradığınız yenilenmeler bu dönem hızlanabilir. Cesaretiniz sayesinde pozitif adımlar atmaya yöneleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Yakın geçmişte problem yaşadığınız bir konu yeniden önünüze gelebilir. Bununla ilgi yeni araştırmalarda yeni bilgilenmeler söz konusu. Bazı teklifler sizi ilgilendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Bir yakınınıza destek vermeniz gerekecek, ama bundan memnun olmayacaksınız. Kendinize uygun gördüğünüz yaşam standartıyla barışıksınız. Bu, para sıkıntılarınızı en aza indiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Çeşitli konulardaki görüşlerinizi cesaretle dile getirebiliyorsunuz. Bazılarındaki yetersizliğiniz, size üzüntüler yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed