Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Enerjinizi doğru yönlendirirseniz çevrenizdeki insanların ilgisini çekecek ve onların sempatisini kazanacaksınız. Enerjinizi doğru yönlendirirseniz çevrenizdeki insanların ilgisini çekecek ve onların sempatisini kazanacaksınız. Arkadaşlarınızın eğlenme tekliflerini kabul edin zararlı çıkmazsınız. Duygusal ilişkilerinizde oldukça başarılısınız. Duygularınızı açıklayabilir ve beklediğiniz karşılığı bulabilirsiniz ancak sizi çekemeyen kişilerin de araya girmeleri ihtimali var. Böyle bir duruma karşı da önleminizi almalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Bugün hayatınızda bazı olumlu değişiklikler olabilir. Ama bu değişikliklerin gerçekleşmesi için, gözünüzü karartıp risk almanız gerekiyor. Eski bir arkadaşınızdan haber alabilirsiniz, bu sizi şaşırtacak biraz da kızdıracak bir haber olabilir. Siz yine de kendinizi tutmalı ve vereceğiniz tepkiye dikkat etmelisiniz. Uzun süre sonra konuştuğunuz bu eski dostunuzla ilişkinizi kesmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Her haliniz doğallığınızı yansıtıyor. Hisleriniz güçlü olmasına rağmen yanılacağınız pek çok konu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Yalnız kalmak pek mümkün olmayacak bugün. Keyifli ve sanat içerikli grupların içinde yer alabilirsiniz. Ancak para harcama potansiyeliniz de varmış gibi görünüyor. Bu riski görüp ben almıyorum diyebilin. Akşam olduğunda kendinizi öğrenmeye acıkmış hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Hareketli ve yeni girişimlerin olduğu bir gündesiniz. Birden fazla konu ile ilgilenerek pek çok işi elden çıkaracaksınız. Özellikle güvenlikle ilgili konuların yarattığı karmaşayı dikkate almanızda yarar var. Eldeki kaynakları somut biçimde değerlenmesi adına yeni yollar da aramaktasınız. Bu konuda kafa karıştıran etkileri dikkat almaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
İş hayatınızda parlak günler geçiriyorsunuz. İş hayatınızda performansınız ve yaratıcılığınız oldukça yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Aşk yaşantınızdaki dalgalanmalara gereken önemi vermediğinizi kabul etmelisiniz. Bu alanda konsantrasyonunuzu çok çabuk yitiriyor olmanız sevgilinizi endişelendiriyor. Üzerinizde karabulutlar geziyor. Sizi alt etmek isteyen iki rakibiniz var. Bunlar özellikle iş çevrenizden olabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Harcamalarınızdan ufak kısıntılar yapmak sizi daha da rahatlatabilir. İhtiyacınız olan bir alış verişi bugünlerde yapmayı düşünebilirsiniz. Bugünlerde parayla ilgili fazlaca sorununuz yok gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz ve duygusal anlamda zor anlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed