Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Bir yolculuk düşünüyorsanız bunu tekrar gözden geçirmelisiniz. Bu arada sevdiğiniz insanlarla birlikte olmaya çalışmalısınız. Yapacağınız küçük sürprizler size olan sevgilerini ikiye katlayacaktır. Özellikle karşı cins ilişkilerinizde sadece içten gelen güdülerinize açıksınız ve bu alanda bir dış etkiye bağlı olarak değil, hür davranabilirsiniz. Davranışlarınızdaki tutku ve haraketlilik size önemli avantajlar sağlayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Toplumsal yönünüz güçlü olacağından çevrenizle iyi ilişkiler kurabilir, çalışma arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Beden sağlığınıza özen göstermekisteyebilirsiniz. Sporla ilgilenmek istiyorsunuz. Bununla ilgili kararlar alıp uygulamaya başlamak için ideal birgün. Hiç beklemediğiniz teklifler almanız ve değerlendirmek istemenizde olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Övgüler sizi biraz utandıracak bugün. Partnerinizin ilgisi sizi mutlu ediyor. Hiç beklemediğiniz bir insan bugün size zeytin dalı uzatıp barışma teklif edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Evde ve aile içinde huzurlu bir ortam var bugün. Sevdiklerinize karşı yapılacak bazı fedakarlıklar gündeme gelebilir. Beklentiyi anlamanız çok önemli. Gönül rızası ve iyi niyet yeterli değil. Doğru emek asıl faydayı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2022)
İkili ilişkilerin ve ortaklıkların getirdiği pek çok sorumluluk devam ediyor. Ortak finansal planlarını destek alarak ilerletme şansınız olabilir. Aynı zamanda borç alacak konularında olumlu destekler söz konusu. Ancak uzun vadeli para planlarınızda daha gerçekçi olmanız gerek. Eşin ya da ortağın para durumundan kaynaklanan sorunlar devam edecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Ay ın etkilerini yenilikçi ve hevesli yapınızla belli edebilirsiniz. El attığınız konulara farklı bir gözle yaklaşmanız sayesinde rutin işlerinizi bile hobiye dönüştürmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Maddi konularda yeni fikirler üretebileceğiniz ve bunları kısa bir sürede uygulamaya geçebileceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu küçük bazı başarılar kazanmanızı sağlayacaktır. Bugün maddi konularda yeni girişimlerde bulunma şansınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinize dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed