Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Bugün fiziksel açıdan dinç ve güçlü olacağınız bir gündesiniz. Eğer sağlıkla ilgili şikayetleriniz varsa, kendinizi daha formda hissedebileceğinizden şüpheniz olmasın. Bugün ayrıca herhangi bir yerden güzel haberler almanız da mümkündür. Bu haberler hayatınıza yeni bir yön vermenize de neden olabilir. Ailenizden kaynaklanan bir sevinç yaşamanız da ayrıca mümkündür. Bir kişi sizin bazı sorunlarınızın çözümünde önemli bir rol oyanayabilir. Yakınlığın türü sizin cinsiyetinize göre değişebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Kendinize oldukça güveniyorsunuz. Bu özgüven içinde başarılar kadar, yanılgılar da yaşayabiliyorsunuz. Çok yakın bir gelecekte yaşayacağınız önemli bir değişiklikle ilgili bugün bir haber alabilirsiniz. İnsanlarla iyi ilişki kurmanızın meyvelerini topladığınızı düşünüyorsunuz. Gerçekten de alacağınız bir tepki bu ilişkilerinizin bir ürünü olarak sizi sevindirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2023)
AŞK: Aşk hayatınızda her şeyolmasını istediğiniz gibi gelişiyor.Hayatınızı renklendirin. Hayat,sadece iş değildir. Arkadaşortamlarına katılın.PARA: İş hayatınızda büyükdeğişiklikler olacak. Sevinçli birhaber alacaksınız. Disiplinli bir çalışma döneminegiriyorsunuz. Bu size para olarak yansıyacak.SAĞLIK: Katı kurallarınızı yumuşatın. Sonucun nekadar iyi olacağını göreceksiniz. Karamsarlığınızıatarsanız son derece sağlıklı günler sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2023)
İnsanlarla ve özellikle yakınlarınızla iletişiminizde genel olarak bir iyileşme söz konusu son dönemlerde. Bugün buna biraz da heyecan katabilirsiniz. Bir sürpriz gezi veya kısa bir yemek molası bile daha mutlu bir ilişkiye yarar sağlayabilir. Bugün güzel haberler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Burcunuzdan geçen Ay size pozitif duygular getirmekte. Girişimlerinizle dikkat çekebileceğiniz şartlar var. Yeni başlangıçlar yapabilir, sizi duygusal açıdan ilgilendiren konular üzerinde durabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde parasal konular gündeme gelecek. İş hayatını içine alan gelişmeler ve bütçenizi akılcı değerlendirme çabanız dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Bir problemdeki hatanızı biliyorsunuz. Hatanızla henüz ilgilenen yok. Fakat ilgilenilmesi halinde dönüşü olmayan bir yola girmiş olacaksınız. Çok dikkatli olmaya çalıştığınız bir gelişmede ön plana çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Bugün duygusallığınız sizi huzursuz edebilir. Artan güvenlik ihtiyacınız karar vermenizi zorlaştırıyor. Duygularınızın sesinden çok mantığınızın sesini dinlemenizde yarar var. Duygularınızın mantığınızın sesini bastırmasına izin vermeyin ve düşündüklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Yeni yeni gelir kapılarının arayışı içindesiniz. Bununla ilgili yaptığınız etütler ve seçimler çevrenizde pek gerçekçi bulunmayabilir. Yurtdışıyla bir para ilişkiniz var, ama kısa vadede sevinç görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Ayrı alanlarda uğraş verdiğiniz bir arkadaşınızla aranızda kurulu olan güven, sizi ortak bir iş alanına doğru yaklaştırıyor. Ama bu olası ilişkide, dostluktan başka bir kazanç yok gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed