Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Bugün karşınıza birçok fırsatın çıkacağı bir gündesiniz. Özellikle günün sonlarına doğru çok daha şanslı ve neşeli durumda olabilirsiniz. Fazla bir gayret göstermeden ve uzun uzun uğraşmadan bazı kazançlarınız olabilir veya farklı yerlerden birkaç parça para alabilirsiniz. Bunun dışında, hoşunuza gidecek olan güzel haber ya da hediyeler de alabilirsiniz. Yaşça sizden büyük ve güvenilir birisi de maddi durumunuzun güçlenmesine katkıda bulanacak şeyler yapabilir. Bütün bu güzel şeylere karşılık günlük işlerinizde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Son günlerdeki kırılganlığınız geride kalacak. Bazı konuları gereğinden fazla büyütüp sorun haline getirdiğinizi fark edeceksiniz. Ruh halinizde epeyce bir değişiklik gözüküyor. Her zamankinden daha coşkulu bir döneme giriyorsunuz. Bugün yakın birisiyle yapacağınız bir konuşmanın bunda etkisi olabilir. Beklenmedik bir karşılaşma ya da bir teklif yaşamınızın akışını değiştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Oldukça aşkla dolu bir gün sizin için. Partnerinizin ilgisiyle ayaklarınız yere basmayacak, mutluluğu tam anlamıyla hissedeceksiniz. Ancak maddi anlamla daralmalara dikkat edin yoksa zor durumda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Aşk hayatınızda bir süredir yaşadığınız huzursuzluk hâlâ sürüyor. Birlikte olduğunuz kişiye karşı daha anlayışlı olmanız gereken bir dönemdesiniz. Onun sizi anlamadığını düşünerek kırıcı davranabilirsiniz. İş yerinde meydana gelebilecek terslikler sizin sabırsızlığınızdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Günlük sorumluluklarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Yaptığınız işlerin detaylı yanları daha fazla önemsenebilir. Zaman alan uğraşların artması ile planlarınızda değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Değişik teknikler kullanarak somut işler çıkarabileceğiniz fırsatlar da olacak. Beraber çalıştığınız kişilerle uyum içinde olmanız söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Önümüzdeki günler sizin için stressiz ve sakin geçecek. Uzun zamandır süregelen koşuşturma, yeni bir durgunluk dönemine girebilir. Bazı önemli problemleri çözmenin huzurunu yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Özel hayatınızda geçmişe yönelik bazı konular yeniden gündeme gelmeye başladı. Bu durum sevgilinizle aranızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olsa da, bunu fazla dert etmeyin. Çünkü ikna edici konuşmalarınızla partnerinizi etkileyecek ve sorunların üstesinden geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Yapmaya hazırlandığınız yüklü harcama sizi fazla korkutmuyor. Karşılığında tutkuyla istediğiniz şeyi elde edeceksiniz. Yatırım konularında bazı gelişmeleri beklemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Temmuz 2022)
Onu sıkça arayarak, kesin bitmiş şeyleri düzeltmeye çalışarak yanlış bir yol izliyorsunuz. Bitmiş aşk ilişkinizi dostluğa dönüştürmenin daha başka yolları olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed