Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (3 Ekim 2013)
Etrafta yeterince patronluk taslayan ya da kapris yapan kişi olabilir, kulübe siz de eklenmek istemeyebilirsiniz bugün sanırım Niobe’ce? Tutulan veya tutulmayan sözler günün gidişatı üzerinde etkili olabilir. Sizi engelleyen veya yavaşlatan bir konunun dışında kalmanıza veya konuyu çözmenize yardımı olacaksa, rahatınızdan feragat etmenizin bir sakıncası olmayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (3 Ekim 2013)
İnsanların zaaflarının üzerine fazla gitmiyor, şans tanıyorsunuz. Fakat zekanıza duyduğunuz güven sizi düzensiz, tedbirsiz bir insan yapıyor, az emek harcayan kolaycı biri gibi görünebiliyorsunuz. Parlak zekanızla her şeyin üstesinden kolayca gelebiliyorsunuz. Herhangi bir çalışmada, yetersiz ön hazırlıkla bile başarı elde edebiliyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinde aranan kişisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (3 Ekim 2013)
Kartınız Barış... Kaçmaktan usandığınız günü fırsat bilen küs olduğunuz kişiler gönlünüzü almak için ellerinden geleni yapabilirler, dayanamayıp affetmeniz çok olasıdır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (3 Ekim 2013)
Göz önünde olacağınız ve dikkatleri üzerinize çekmeyi becerebileceğiniz bir gün. Bu nedenle hareketlerinize daha çok özen gösterin. Ne yapmışsanız görünür olacak. İyi işler kadar agresyonlarınız ve hırçınlıklarınız da...
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (3 Ekim 2013)
Mesleğinizle ilgili önemli hedefler yapmakta zorlanıyorsunuz. Ancak kısa vadede sorumluluğunu aldığınız her konuyu yerine getirmekte başarılı olacaksınız. Yaptıklarınız tam olarak görünür olmasa da üstlerle ilişkilerde ılımlı bir dönem. Gruplar ve arkadaşlıklar açısından ise pozitif paylaşımlar söz konusu. Eldeki kaynakları kazanca çevirme şansını olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (3 Ekim 2013)
Şimdilik şikayetçi gibi görünmüyorsanız da, yakın bir zamanda yorgunluktan döküldüğünüzü göreceksiniz. Fazla sorumluluklar taşıyorsunuz,. hayatınızın iş dışında kalanına zaman ayıramıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (3 Ekim 2013)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (3 Ekim 2013)
Elinizdeki seçeneklerden özel olarak birini kullanmalısınız. Bu tercih aşk ilişkinize de bir huzur getirebilir. Paranızı partnerinizle çakışan tercihinizde değerlendirmeniz, en akılcı yol olarak görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (3 Ekim 2013)
Bugünler içinde alacağınız bazı haberler, sizi geleceğinizle ilgili sevindirebilir. Hemen hızla atağa geçmenizde yarar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141950 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed