Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Yaratıcılık içeren, ticari veya özel bir durumunuzu ilgilendiren konularda Başkaları başkasını söylese de, sezgilerinize güvenebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Bazı arkadaş ilişkilerinizde kendinizi fazla ön plana çıkartıyorsunuz. Bugünlerde çevrenizde olup bitenlerden dolayı kendinizi çok üzüyorsunuz. Yakınlarda çok cazip bir teklif alacaksınız ve konuyla ilgili bugün bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bir para bekliyorsunuz fakat bu para uzun bir süre daha elinize ulaşmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Hep aynı olmaktan sıkıldınız. Kendinize tarz yaratmak isterken maddi olanaklarınızı fazla zorlamayın. Üst üste gelen işleriniz sizi yormuş görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Özel hayatınızdaki sorunların çalışmalarınızı olumsuz etkilememesi için duygusal ilişkinizi dengelemeye çalışın. İşteki başarısızlıklarınızdan ders çıkarmayı biliyorsunuz. Ama bu hataların altında ezilmeyin. Olayları akışına bırakın. Gereksiz harcamalarınız yüzünden nakit sıkıntısı çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Duygusal açıdan sizi endişeli kılan gelişmeler var. Sizin gibi özgürlüğüne düşkün bir insanın bağlayıcı şartlara ayak uydurması zor olacak. Bu nedenle eşin beklentilerini anlamanız yapıcı sonuçlar getirecektir. Parasal açıdan aradığınız destekler ise yön değiştirmekte. Özellikle finansal anlaşmaların risk taşıyacağı şartlara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Bugün sizi çok etkileyecek bir girişimin içerisinde yer alabilirsiniz. Bazı toplantılara katılabilirsiniz. Öz güveninizin tam olduğu, işinizin ehli olduğunuz imajı vermeye çalışırsanız, kazançlı bir gün geçirirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığınız var. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın. Büyük umutlarla katıldığınız toplantılar verimsiz geçiyor. Bu toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Yakında yeni bir harcamanız var. Ama giden paranın karşılığında büyük sevinçler söz konusu. Bir alacak meselesinde özenli diyaloglar içine girmek gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Yeterli araştırmalar doğrultusunda, kaybettiğiniz bazı imkanların benzerleriyle karşılaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed