Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2023)
Bugün önemli bir karar vermek durumunda kalmanız ya da bir sınavdan geçmeniz olasıdır. Eğer karar verme durumunda kalırsanız bütün ihtimalleri gözden geçirerek mantıklı sonuçlar çıkartmaya gayret etmeli ve hislerinize kapılmamalısınız. Manevi açıdan güçlüsünüz. Karşı cins ilişkilerinizde duygusaldan ziyade fiziksel açıdan şanslısınız. Siz bir kadınsanız istediğiniz veya birlikte olduğunuz ya da bir rakibenize karşı kesin bir zafer kazanacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mart 2023)
Yeni ortamlarda bulunmak için hevesli olabileceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde karşınızdaki insana göre daha akılcı davranışlarda bulunacak ve denge unsuru olacaksınız. Yaşça sizden küçük bir yakınınızla ilgili kafanızı karıştıran sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2023)
İş hayatınızdaki anlaşmazlıklar sizi bir hayli zora sokuyor. Öyle ki partnerinize karşı bile asabisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2023)
Çok güzel gitmesine rağmen yaşadığınızilişkinin tadını çıkartamıyorsunuz.Sanki aklınızdan hâlâ çıkartamadığınızbirisi var. Çevrenizdekilerher şeyin yolunda olduğunu sanıyor. Bugün sezgilerinizegüvenebilir, işinizle ilgili yeni atılımlardabulunabilirsiniz. Sağlık durumunuz gayet iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2023)
Uzun vadeli yatırım planları içindesiniz. Ancak parasal alanda sizi kısıtlayan ve çözülmesi gereken sorunlar var. Borç alacak konularında başkalarının desteğine ihtiyaç duymanız sıkıntılarınızı büyütebilir. Ortağın para durumuna yönelik sorunlar size yük gibi gelecektir. Yakın ilişkilerin duygusal boyutu ise sizi daha toleranslı ve anlayışlı olmaya zorlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mart 2023)
Yakında yeni bir iş teklifi daha alabilirsiniz. Bu bir iş değişikliği değil, ek bir iş önerisi olabilir. İş yaşamınızdaki yükselişi sürdürüyorsunuz. İş yaşantınız sizden tatminkar, fakat sizin için aynı şeyi söylemek oldukça zor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2023)
Aşk hayatınızda partnerinizin kontrolünüz altında ve sizinle aynı görüş doğrultusunda hareket etmesini beklemekten vazgeçin. Aksi takdirde sevgilinizin tepki göstermesi mümkün. İşlerinizi yaparken bir an önce bitirmek için fazla aceleci davranırsanız bazı detayları gözden kaçırıp, hata yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mart 2023)
Maddi konularda bir takım gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler sizi mutlu edecek doğrultuda olabilir. Bir yerden para haberi gelebilir yada bu para bugün size doğrudan ulaşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mart 2023)
Bir yakınınızın ciddi olarak ilgilendiğiniz bir sağlık sorunu var. Bu konuda daha da fazla yapacağınız şeyler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed