Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Ani bir maddi sarsıntı yaşamanız olasıdır fakat fazla moralinizi bozacak bir şey yok. Kısa bir süre içinde sıkıntının feraha dönüşmesi ve maddi konularda rahatlamanız da olasıdır. Bir arkadaşınızın bilerek ya da bilmeyerek, parayla ilgili bir işinizi engellemesi mümkündür. Zira sosyal ilişkileriniz rahat değildir. Sosyal çevrenizde bulunan bir kadın hakkınızda bazı olumsuz söylentiler çıkmasına sebep olabilir. Siz hangi cinsiyette olursanız olun bu dönemde çok sayıda kadınla ilişkinizin ve değişik konularda işlerinizin olmasını bekleyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Çok sosyal bir insansınız. Yine ilgi duyduğunuz sosyal bir faaliyetin içine girmek istiyorsunuz. Böylece hayatınızın biraz da olsa monotonluktan kurtulacağını düşünüyorsunuz. Yarın yapacağınız piknik gezisinin hazırlığındasınız. Bu yakınlarda öğreneceğiniz bir şey, sizi çok sevindirecek. Kötü yorumlar yaptığınız için kendinize kızacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2022)
AŞK: Herkesi de kendiniz gibisandığınızdan hayal kırıklığıyaşayabilirsiniz. Bugün ilişkinizezarar vermek isteyenler olabilirbir takım sırlarınızı açıklayıpdedikodu konusu olabilirsiniz.İŞ: Yıldızınızın verdiği enerjisayesinde her şeyi kolayca kavrıyor ve girişimdebulunuyorsunuz. Fırsatları bugün değerlendirecekolursanız işinizde yenilenme söz konusu olacak.SAĞLIK: Sürekli düşünüp fikir üreteceğim derkendinlenme fırsatını kaçırıyor yorgun düşüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Duygusal ilişkide aranızdaki saygı ve sevgini tamamen yitirilmiş. Geleceğinizi daha net görmek zorundasınız. Çevrenize olan sorumluluklarınız sebebiyle bu ilişkiyi olumlu ya da olumsuz sonuçlandırmak size düşüyor. Yaşadığınız maddi zorluklar bir süre daha sürebilir. Güzel günler sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Bugün aşk ve risk konularında dikkatli ve sabırlı olmanız gerekiyor. Sizi heyecanlandırıp acele adım atmanızı sağlayacak durumlar olabilir. Özellikle riskli durumlarda kendinize hakim olmalısınız. Yaratıcı çözümlere ulaşabilmek için sabırlı olun. Kendinizi gösterebileceğiniz pek çok olanağa sahipsiniz. Ancak biraz sağlamcı davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ocak 2022)
İş yaşamınız da olumlu bir gün geçireceksiniz. Gün içinde gelişen bazı fırsatları iyi değerlendireceksiniz ve kısa vadeli yatırımlar yapma arzusunda bulunacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2022)
İlişkinizi kalıcı bir beraberliğe hazırlamak için, karşılıklı kıskançlıklardan kaçınmalısınız. Yeniden umudunuzun yeşerdiği bu birliktelikte, biraz aceleci davranmanız gerekiyor. İş yerinde boş yere kendinizi üzüyor, çevrenizde size bağlı kimseleri de tasalandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Güzel harcıyorsunuz. Ama dikkat ediyorsanız harcamalarınız gelirinizin üstünde. Aradaki açığı kapatan ilişki sizi biraz incitmiyor mu ? Sizin aşk yaşamınız, iş yaşamınız ve para durumunuz tuhaf bir biçimde iç içe görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz, küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed